Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 13:33
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 38,2 тис. · 31,1% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 9:08
38,1 тис.DPSШкода 21,90 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
26,9 тис.Середній DPS
38,2 тис.DPS лічильника
21,90 млнШкода
96HPS
78,1 тис.Лікування
62,5%Надлишкове лікування
261 тис.Отримана шкода
3Смерті
4 718Удари
56,9%Critical Hit
9:08Активний час
9:33Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit56,9%
Втрачений час4,3%
Back Attack Hits18,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits19,6%
Parryнемає
Double Hits7,7%
Найбільше шкоди під ефектом
93,8%Bleed
90%Precision
85,5%Gale
Ключові навички58,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6,22 млн | 28,4% | 47,9% | 121 | щонайменше 54 | 51,4 тис. | |
| 3,76 млн | 17,2% | 54,3% | 1 710 | щонайменше 802 | 2 201 | |
| 2,82 млн | 12,9% | 55,6% | 279 | щонайменше 120 | 9 736 | |
| 1,30 млн | 5,9% | 100% | 397 | щонайменше 359 | 3 269 | |
| 1,28 млн | 5,8% | 55,9% | 279 | щонайменше 250 | 4 591 | |
| 1,25 млн | 5,7% | 50,7% | 73 | щонайменше 63 | 17,1 тис. | |
| 870 тис. | 4% | 52,1% | 71 | щонайменше 64 | 12,3 тис. | |
| 845 тис. | 3,9% | 54,1% | 37 | щонайменше 32 | 22,9 тис. | |
| 503 тис. | 2,3% | 51% | 302 | щонайменше 278 | 1 667 | |
| 491 тис. | 2,2% | 49,1% | 53 | щонайменше 47 | 9 257 | |
| 465 тис. | 2,1% | 48,6% | 352 | щонайменше 313 | 1 320 | |
| 461 тис. | 2,1% | 52,6% | 137 | щонайменше 121 | 3 363 | |
| 412 тис. | 1,9% | 52,1% | 430 | щонайменше 127 | 958 | |
| 367 тис. | 1,7% | 51,7% | 151 | щонайменше 136 | 2 430 | |
| 353 тис. | 1,6% | 47,4% | 19 | щонайменше 17 | 13,3 тис. | |
| 299 тис. | 1,4% | 52,8% | 290 | щонайменше 256 | 1 032 | |
| 208 тис. | 0,9% | 52,9% | 17 | щонайменше 16 | 12,2 тис. |
Parry немає · Multi-Hit 1 509. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 8,39 млн | 38,3% | 56,7% | Вбито на 3:35 | |
| 6,97 млн | 31,8% | 58,9% | Вбито на 2:22 | |
| 6,01 млн | 27,4% | 55,6% | Вбито на 3:36 | |
| 172 тис. | 0,8% | 44,8% | Вбито на 0:53 | |
| 166 тис. | 0,8% | 40% | Вбито на 3:37 | |
| 97,8 тис. | 0,4% | 50% | Вбито на 1:07 | |
| 95,6 тис. | 0,4% | 66,7% | Вбито 3 | |
Blazing Totem | 1 | 0% | 0% | Вбито на 0:20 |
DPS за 5 сПік 109 тис. · середнє 38,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 3:35 | Judge UrahumБій 2:24 | Divine AuldorБій 3:34 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | 9 101 | 8 870 | 10 555 | 6 776 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ArcherouMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 39 068 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DoraguniruAriel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 36 985 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RIPLudra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 21 196 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshiladLudra | 9 117 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 755 | 323 018 | 704 216 | 5 | 5 |
| ArcherouMunin | – | 180 603 | 2 841 | 78 139 | 261 228 | 3 | 2 |
| DoraguniruAriel | – | 188 510 | 2 932 | 114 068 | 251 953 | 5 | 1 |
| RIPLudra | – | 155 171 | 2 826 | 71 950 | 411 839 | 3 | 8 |
| AshiladLudra | – | 188 348 | 3 303 | 681 392 | 231 527 | 1 | 3 |