Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:19
- 5 гравців
- 21 вбивство
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 18,3 тис. · 14,8% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 4:24
18,2 тис.DPSШкода 5,52 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
14,5 тис.Середній DPS
18,1 тис.DPS лічильника
5,52 млнШкода
502HPS
190 тис.Лікування
53,6%Надлишкове лікування
39,6 тис.Щити
242 тис.Отримана шкода
1Смерті
893Удари
39,8%Critical Hit
4:24Активний час
5:05Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit39,8%
Втрачений час12,2%
Back Attack Hits81,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits18,7%
Parryнемає
Double Hits5,6%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Undefeated Mantra
99%Sprint Mantra
87,2%Protection Circle
Ключові навички54,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 53,1% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,36 млн | 24,6% | 38,6% | 101 | 88 | 13,4 тис. | |
| 1,05 млн | 19% | 38,5% | 174 | 101 | 6 015 | |
| 592 тис. | 10,7% | 29,4% | 17 | 13 | 34,8 тис. | |
| 452 тис. | 8,2% | 31,3% | 32 | 32 | 14,1 тис. | |
| 374 тис. | 6,8% | 54,5% | 33 | 33 | 11,3 тис. | |
| 309 тис. | 5,6% | 28,6% | 21 | 19 | 14,7 тис. | |
| 261 тис. | 4,7% | 36% | 75 | 75 | 3 485 | |
| 218 тис. | 4% | 52,6% | 19 | 19 | 11,5 тис. | |
| 214 тис. | 3,9% | 29,2% | 24 | 22 | 8 913 | |
| 206 тис. | 3,7% | 41,9% | 31 | 26 | 6 647 | |
| 170 тис. | 3,1% | 39,9% | 178 | 43 | 958 | |
| 170 тис. | 3,1% | 32,2% | 90 | 44 | 1 893 | |
| 96 тис. | 1,7% | 31,3% | 48 | 24 | 1 999 | |
| 41,2 тис. | 0,7% | 100% | 25 | 25 | 1 647 | |
| 9 136 | 0,2% | 52% | 25 | 23 | 365 |
Parry немає · Multi-Hit 433. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,17 млн | 39,4% | 40,2% | Вбито на 2:49 | |
| 1,40 млн | 25,4% | 34% | Вбито на 1:06 | |
| 1,33 млн | 24,2% | 41,1% | Вбито на 1:05 | |
Flame Spirit | 228 тис. | 4,1% | 48,6% | Вбито 5 |
Merciless Flame Spirit | 91,3 тис. | 1,7% | 40% | Вбито 3 |
Flame Stone Guardian Statue | 84,5 тис. | 1,5% | 70% | Вбито на 0:29 |
Merciless Spark Spirit | 69,8 тис. | 1,3% | 60% | Вбито 3 |
Flame Barghest | 58,7 тис. | 1,1% | 33,3% | Вбито на 0:32 |
Spark Spirit | 42,4 тис. | 0,8% | 33,3% | Вбито 2 |
Lava Spider | 34,1 тис. | 0,6% | 100% | Вбито на 1:04 |
DPS за 5 сПік 39,9 тис. · середнє 18,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:06 | Black Smoke MuruteБій 1:07 | Kromede's DesireБій 2:48 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | 36 438 | 32 576 | 23 290 | 22 510 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ЦетринBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 562 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| St1ckAtiel | 24 758 | 19 577 | 21 824 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ФеликсZikel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 33 172 | 18 383 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| luckymontSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 22 480 | 14 075 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | – | 94 395 | 2 122 | 203 491 | 237 415 | 2 | 5 |
| ЦетринBakarma | – | 120 074 | 2 300 | 47 813 | 185 029 | 0 | 3 |
| St1ckAtiel | – | 100 344 | 2 218 | 86 086 | 194 402 | 2 | 10 |
| ФеликсZikel | – | 103 091 | 2 309 | 288 746 | 179 255 | 1 | 8 |
| luckymontSiel | – | 95 343 | 2 202 | 190 489 | 242 434 | 1 | 2 |