Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:19
- 5 гравців
- 21 вбивство
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 30,5 тис. · 24,6% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:13
30,4 тис.DPSШкода 9,19 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
24,2 тис.Середній DPS
30,1 тис.DPS лічильника
9,19 млнШкода
126HPS
47,8 тис.Лікування
57,3%Надлишкове лікування
19,8 тис.Щити
185 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 104Удари
41,7%Critical Hit
4:13Активний час
5:05Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit41,7%
Втрачений час16,1%
Back Attack Hits15,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,9%
Parryнемає
Double Hits6,9%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Undefeated Mantra
99,8%Noble Armor
97,9%Sprint Mantra
Ключові навички46,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,87 млн | 20,4% | 50% | 16 | 13 | 90,5 тис. | |
| 1,32 млн | 14,4% | 35,8% | 137 | 110 | 9 671 | |
| 1,09 млн | 11,9% | 39,4% | 396 | 193 | 2 753 | |
| 1,00 млн | 10,9% | 100% | 60 | 30 | 16,7 тис. | |
| 751 тис. | 8,2% | 43,4% | 76 | 55 | 9 886 | |
| 689 тис. | 7,5% | 35,4% | 82 | 63 | 8 409 | |
| 569 тис. | 6,2% | 48,5% | 33 | 23 | 17,2 тис. | |
| 545 тис. | 5,9% | 41% | 78 | 64 | 6 984 | |
| 441 тис. | 4,8% | 43,8% | 16 | 16 | 27,6 тис. | |
| 374 тис. | 4,1% | 32,4% | 34 | 30 | 11 тис. | |
| 260 тис. | 2,8% | 30,4% | 135 | 135 | 1 923 | |
| 128 тис. | 1,4% | 63,6% | 11 | 11 | 11,7 тис. | |
| 61,2 тис. | 0,7% | 61,5% | 13 | 13 | 4 711 | |
| 44,9 тис. | 0,5% | 20% | 10 | 5 | 4 489 | |
| 37,9 тис. | 0,4% | 14,3% | 7 | 7 | 5 409 |
Parry немає · Multi-Hit 474. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,75 млн | 40,8% | 43,8% | Вбито на 2:49 | |
| 2,13 млн | 23,2% | 36,6% | Вбито на 1:05 | |
| 1,74 млн | 18,9% | 36,2% | Вбито на 1:06 | |
Flame Spirit | 513 тис. | 5,6% | 45,2% | Вбито 6 |
Merciless Flame Spirit | 295 тис. | 3,2% | 51,5% | Вбито 3 |
Spark Spirit | 254 тис. | 2,8% | 54,2% | Вбито 2 |
Merciless Spark Spirit | 252 тис. | 2,7% | 55,2% | Вбито 3 |
Flame Stone Guardian Statue | 137 тис. | 1,5% | 68,8% | Вбито на 0:29 |
Lava Spider | 68,3 тис. | 0,7% | 0% | Вбито на 1:04 |
Flame Barghest | 61,1 тис. | 0,7% | 50% | Вбито на 0:32 |
DPS за 5 сПік 89,1 тис. · середнє 30,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:06 | Black Smoke MuruteБій 1:07 | Kromede's DesireБій 2:48 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | 36 438 | 32 576 | 23 290 | 22 510 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ЦетринBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 562 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| St1ckAtiel | 24 758 | 19 577 | 21 824 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ФеликсZikel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 33 172 | 18 383 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| luckymontSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 22 480 | 14 075 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | – | 94 395 | 2 122 | 203 491 | 237 415 | 2 | 5 |
| ЦетринBakarma | – | 120 074 | 2 300 | 47 813 | 185 029 | 0 | 3 |
| St1ckAtiel | – | 100 344 | 2 218 | 86 086 | 194 402 | 2 | 10 |
| ФеликсZikel | – | 103 091 | 2 309 | 288 746 | 179 255 | 1 | 8 |
| luckymontSiel | – | 95 343 | 2 202 | 190 489 | 242 434 | 1 | 2 |