Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:19
- 5 гравців
- 21 вбивство
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 24,7 тис. · 19,9% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:24
24,6 тис.DPSШкода 7,44 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
19,6 тис.Середній DPS
24,4 тис.DPS лічильника
7,44 млнШкода
761HPS
289 тис.Лікування
48%Надлишкове лікування
128 тис.Щити
179 тис.Отримана шкода
1Смерті
833Удари
54,4%Critical Hit
4:24Активний час
5:05Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit54,4%
Втрачений час12,4%
Back Attack Hits69,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits14%
Parryнемає
Double Hits8%
Найбільше шкоди під ефектом
99,8%Undefeated Mantra
99,6%Sprint Mantra
99%Speed Scroll
Ключові навички52% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 71,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,52 млн | 20,4% | 61,5% | 26 | 14 | 58,3 тис. | |
| 1,45 млн | 19,5% | 51,4% | 72 | 72 | 20,2 тис. | |
| 905 тис. | 12,2% | 41,7% | 72 | 72 | 12,6 тис. | |
| 761 тис. | 10,2% | 57,1% | 42 | 38 | 18,1 тис. | |
| 716 тис. | 9,6% | 52,7% | 91 | 56 | 7 868 | |
| 431 тис. | 5,8% | 62,5% | 80 | 80 | 5 389 | |
| 282 тис. | 3,8% | 54,5% | 33 | 25 | 8 540 | |
| 262 тис. | 3,5% | 52% | 25 | 22 | 10,5 тис. | |
| 247 тис. | 3,3% | 28% | 25 | 19 | 9 878 | |
| 216 тис. | 2,9% | 49,5% | 93 | 53 | 2 327 | |
| 215 тис. | 2,9% | 54,7% | 181 | 58 | 1 188 | |
| 167 тис. | 2,2% | 40% | 25 | 19 | 6 673 | |
| 120 тис. | 1,6% | 30% | 10 | 10 | 12 тис. | |
| 56,5 тис. | 0,8% | 66,7% | 6 | 6 | 9 417 | |
| 45,4 тис. | 0,6% | 95,8% | 24 | 24 | 1 890 | |
| 26,9 тис. | 0,4% | 100% | 20 | 9 | 1 347 | |
| 25,2 тис. | 0,3% | 62,5% | 8 | 4 | 3 151 |
Parry немає · Multi-Hit 356. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,86 млн | 38,5% | 51,4% | Вбито на 2:49 | |
| 1,58 млн | 21,2% | 60,6% | Вбито на 1:05 | |
| 1,57 млн | 21,2% | 55,2% | Вбито на 1:06 | |
Flame Spirit | 531 тис. | 7,1% | 51,1% | Вбито 6 |
Merciless Spark Spirit | 361 тис. | 4,8% | 52,9% | Вбито 3 |
Lava Spider | 140 тис. | 1,9% | 100% | Вбито 2 |
Spark Spirit | 122 тис. | 1,6% | 38,1% | Вбито 2 |
Flame Stone Guardian Statue | 122 тис. | 1,6% | 57,1% | Вбито на 0:29 |
Flame Barghest | 90,7 тис. | 1,2% | 44,4% | Вбито на 0:32 |
Merciless Flame Spirit | 58,3 тис. | 0,8% | 66,7% | Вбито на 0:25 |
DPS за 5 сПік 78,4 тис. · середнє 24,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:06 | Black Smoke MuruteБій 1:07 | Kromede's DesireБій 2:48 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | 36 438 | 32 576 | 23 290 | 22 510 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ЦетринBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 562 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| St1ckAtiel | 24 758 | 19 577 | 21 824 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ФеликсZikel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 33 172 | 18 383 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| luckymontSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 22 480 | 14 075 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | – | 94 395 | 2 122 | 203 491 | 237 415 | 2 | 5 |
| ЦетринBakarma | – | 120 074 | 2 300 | 47 813 | 185 029 | 0 | 3 |
| St1ckAtiel | – | 100 344 | 2 218 | 86 086 | 194 402 | 2 | 10 |
| ФеликсZikel | – | 103 091 | 2 309 | 288 746 | 179 255 | 1 | 8 |
| luckymontSiel | – | 95 343 | 2 202 | 190 489 | 242 434 | 1 | 2 |