Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:19
- 5 гравців
- 21 вбивство
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 22 тис. · 17,8% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:15
22 тис.DPSШкода 6,64 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
17,6 тис.Середній DPS
21,9 тис.DPS лічильника
6,69 млнШкода
226HPS
86,1 тис.Лікування
63,1%Надлишкове лікування
194 тис.Отримана шкода
2Смерті
1 845Удари
24,2%Critical Hit
43,9%Частка призваних істот
4:19Активний час
5:05Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit24,2%
Втрачений час15,2%
Back Attack Hits42,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,2%
Parryнемає
Double Hits5,6%
Найбільше шкоди під ефектом
60,9%Speed Scroll
60,9%Undefeated Mantra
60,5%Sprint Mantra
Ключові навички38,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 34,5% · Theostone: частка шкоди 0,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 993 тис. | 14,9% | 23,3% | 301 | 231 | 3 299 | |
| 951 тис. | 14,3% | 20,8% | 48 | 48 | 19,8 тис. | |
| 629 тис. | 9,5% | 33,3% | 66 | 45 | 9 537 | |
| 547 тис. | 8,2% | 18,3% | 82 | 56 | 6 670 | |
| 416 тис. | 6,3% | 28,6% | 91 | 37 | 4 571 | |
| 405 тис. | 6,1% | 20% | 80 | 60 | 5 067 | |
| 366 тис. | 5,5% | 19,7% | 320 | 269 | 1 143 | |
| 340 тис. | 5,1% | 23,8% | 42 | 32 | 3 835 | |
| 270 тис. | 4,1% | 25,3% | 75 | 75 | 3 600 | |
| 227 тис. | 3,4% | 10% | 20 | 20 | 11,3 тис. | |
| 168 тис. | 2,5% | 32,5% | 40 | 40 | 4 202 | |
| 164 тис. | 2,5% | 26,4% | 53 | 53 | 3 098 | |
| 156 тис. | 2,3% | 40,8% | 98 | 78 | 1 589 | |
| 146 тис. | 2,2% | 18,4% | 49 | 49 | 2 981 | |
| 145 тис. | 2,2% | 10% | 20 | 20 | 7 246 | |
| 140 тис. | 2,1% | 18,9% | 127 | 127 | 1 098 | |
| 135 тис. | 2% | 50,9% | 53 | 53 | 2 543 | |
| 95,2 тис. | 1,4% | 23,1% | 39 | 39 | 2 442 | |
| 77,1 тис. | 1,2% | 30% | 10 | 6 | 7 705 | |
| 55,5 тис. | 0,8% | 0% | 6 | 6 | 4 142 | |
| 54,3 тис. | 0,8% | 21,3% | 136 | 136 | 399 | |
| 41 тис. | 0,6% | 10% | 10 | 6 | 4 103 | |
| 38,6 тис. | 0,6% | 59,1% | 22 | 20 | 1 756 | |
| 35,3 тис. | 0,5% | 0% | 7 | 7 | 5 047 | |
| 18,4 тис. | 0,3% | 11,1% | 18 | 18 | 1 023 | |
| 2 245 | 0% | 0% | 1 | 1 | 2 245 | |
| 27,4 тис. | 0,4% | 20% | 20 | 20 | 1 371 |
Parry немає · Multi-Hit 634. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,87 млн | 43,2% | 27,8% | Вбито на 2:49 | |
| 1,40 млн | 21,1% | 16,3% | Вбито на 1:06 | |
| 1,17 млн | 17,5% | 17,8% | Вбито на 1:05 | |
Merciless Flame Spirit | 452 тис. | 6,8% | 30% | Вбито 3 |
Flame Stone Guardian Statue | 215 тис. | 3,2% | 30% | Вбито на 0:29 |
Merciless Spark Spirit | 210 тис. | 3,2% | 27,4% | Вбито 3 |
Flame Spirit | 172 тис. | 2,6% | 36,5% | Вбито 6 |
Spark Spirit | 94 тис. | 1,4% | 41,7% | Вбито 2 |
Flame Barghest | 60,3 тис. | 0,9% | 28,6% | Вбито на 0:32 |
Lava Spider | 6 378 | 0,1% | 0% | Вбито на 1:04 |
DPS за 5 сПік 70,4 тис. · середнє 22 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:06 | Black Smoke MuruteБій 1:07 | Kromede's DesireБій 2:48 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | 36 438 | 32 576 | 23 290 | 22 510 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ЦетринBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 562 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| St1ckAtiel | 24 758 | 19 577 | 21 824 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ФеликсZikel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 33 172 | 18 383 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| luckymontSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 22 480 | 14 075 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | – | 94 395 | 2 122 | 203 491 | 237 415 | 2 | 5 |
| ЦетринBakarma | – | 120 074 | 2 300 | 47 813 | 185 029 | 0 | 3 |
| St1ckAtiel | – | 100 344 | 2 218 | 86 086 | 194 402 | 2 | 10 |
| ФеликсZikel | – | 103 091 | 2 309 | 288 746 | 179 255 | 1 | 8 |
| luckymontSiel | – | 95 343 | 2 202 | 190 489 | 242 434 | 1 | 2 |