Проходження: Transcendence
Shattered Arkanis · Stage 4 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:24
- 5 гравців
- 43 вбивства
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 25,6 тис. · 15,6% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:08
25,4 тис.DPSШкода 6,49 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
20,6 тис.Середній DPS
25,1 тис.DPS лічильника
9,14 млнШкода
141HPS
62,7 тис.Лікування
42,7%Надлишкове лікування
238 тис.Отримана шкода
4Смерті
2 783Удари
44,8%Critical Hit
0,4%Частка призваних істот
5:49Активний час
6:04Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit47,9%
Втрачений час1,9%
Back Attack Hits63,7%
Частка влучань99,9%
Perfect Hits27,1%
Parry1
Double Hits13,2%
Найбільше шкоди під ефектом
98,3%Fire Mark
95,8%Sprint Mantra
95,7%Undefeated Mantra
Ключові навички47,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 58,6% · Theostone: частка шкоди 0,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,26 млн | 19,5% | 53,8% | 26 | 13 | 48,6 тис. | |
| 1,23 млн | 18,9% | 48,6% | 617 | 357 | 1 991 | |
| 587 тис. | 9,1% | 42,1% | 57 | 57 | 9 485 | |
| 486 тис. | 7,5% | 50% | 114 | 114 | 4 268 | |
| 395 тис. | 6,1% | 47,2% | 159 | 159 | 2 484 | |
| 384 тис. | 5,9% | 26,7% | 15 | 15 | 25,6 тис. | |
| 242 тис. | 3,7% | 50% | 16 | 16 | 15,1 тис. | |
| 238 тис. | 3,7% | 93,9% | 132 | 60 | 1 800 | |
| 230 тис. | 3,5% | 44,6% | 166 | 166 | 1 383 | |
| 226 тис. | 3,5% | 40,6% | 69 | 69 | 3 281 | |
| 221 тис. | 3,4% | 38,9% | 229 | 77 | 963 | |
| 185 тис. | 2,9% | 49,1% | 106 | 106 | 1 745 | |
| 176 тис. | 2,7% | 35,8% | 81 | 81 | 2 171 | |
| 137 тис. | 2,1% | 19% | 21 | 21 | 6 540 | |
| 126 тис. | 1,9% | 40% | 125 | 125 | 1 007 | |
| 125 тис. | 1,9% | 18,8% | 16 | 16 | 7 819 | |
| 113 тис. | 1,7% | 14,3% | 7 | 7 | 10,5 тис. | |
| 65,6 тис. | 1% | 50% | 6 | 6 | 10,9 тис. | |
| 48,6 тис. | 0,7% | — | 0 | 0 | — | |
| 9 850 | 0,2% | 50% | 2 | 2 | 4 925 |
Parry 1 · Multi-Hit 922
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Talisra of the Void | 2,89 млн | 44,5% | 41,1% | Вбито 1 |
| Ruthilis of Pain | 1,91 млн | 29,5% | 58,9% | Вбито 1 |
| Siliator of Deceit | 1,68 млн | 26% | 51,7% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 12 | 0% | 0% | Вбито 1 |
DPS за 5 сПік 64,1 тис. · середнє 25,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitБій 1:07 | Ruthilis of PainБій 1:02 | Talisra of the VoidБій 2:04 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | 36 497 | 30 347 | 35 531 | 26 364 | S · 4 414 | Заявлено гравцем |
| NelairyVaizel | 57 274 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 45 148 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ZarkalionVaizel | 39 733 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 44 852 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BaladerVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 23 158 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| akaytoVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 459 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | – | 167 233 | 2 762 | 32 752 | 218 389 | 3 | 3 |
| NelairyVaizel | – | 190 739 | 3 040 | 504 316 | 282 922 | 1 | 9 |
| ZarkalionVaizel | – | 150 444 | 2 666 | 43 220 | 97 643 | 1 | 0 |
| BaladerVaizel | – | 147 992 | 2 724 | 62 687 | 238 267 | 4 | 3 |
| akaytoVaizel | – | 131 309 | 2 626 | 72 389 | 163 527 | 2 | 3 |