Проходження: Transcendence
Shattered Arkanis · Stage 4 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:24
- 5 гравців
- 43 вбивства
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 42,4 тис. · 25,8% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:06
42,1 тис.DPSШкода 10,74 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
32,2 тис.Середній DPS
39,3 тис.DPS лічильника
14,33 млнШкода
97HPS
43,2 тис.Лікування
81%Надлишкове лікування
97,6 тис.Отримана шкода
1Смерті
2 127Удари
59,6%Critical Hit
0,3%Частка призваних істот
5:34Активний час
6:04Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit59,5%
Втрачений час2,6%
Back Attack Hits51,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,4%
Parry0
Double Hits10,3%
Найбільше шкоди під ефектом
99%Fire Mark
97%Undefeated Mantra
96,7%Sprint Mantra
Ключові навички48,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 62% · Theostone: частка шкоди 0,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,34 млн | 21,8% | 48,9% | 47 | 25 | 49,9 тис. | |
| 1,93 млн | 18% | 45,8% | 96 | 95 | 20,1 тис. | |
| 917 тис. | 8,5% | 52% | 273 | 55 | 3 358 | |
| 865 тис. | 8,1% | 100% | 273 | 146 | 3 169 | |
| 670 тис. | 6,2% | 44% | 116 | 78 | 5 542 | |
| 667 тис. | 6,2% | — | 0 | 0 | — | |
| 535 тис. | 5% | 55,2% | 87 | 87 | 6 145 | |
| 530 тис. | 4,9% | 53,8% | 78 | 78 | 6 801 | |
| 450 тис. | 4,2% | 50,6% | 87 | 87 | 5 170 | |
| 359 тис. | 3,3% | 45,3% | 53 | 53 | 6 422 | |
| 293 тис. | 2,7% | 47,3% | 91 | 91 | 3 225 | |
| 282 тис. | 2,6% | 25% | 24 | 24 | 11,8 тис. | |
| 217 тис. | 2% | 69,2% | 13 | 13 | 16,7 тис. | |
| 173 тис. | 1,6% | 54,5% | 11 | 11 | 15,8 тис. | |
| 137 тис. | 1,3% | 48,7% | 158 | 158 | 870 | |
| 101 тис. | 0,9% | 75% | 12 | 12 | 8 411 | |
| 83 тис. | 0,8% | 51,4% | 35 | 35 | 2 371 | |
| 71,4 тис. | 0,7% | 60,9% | 87 | 87 | 821 | |
| 58 тис. | 0,5% | 47,6% | 21 | 21 | 2 761 | |
| 53,6 тис. | 0,5% | 100% | 20 | 8 | 2 679 |
Parry 0 · Multi-Hit 562
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Talisra of the Void | 5,59 млн | 52,1% | 57,9% | Вбито 1 |
| Siliator of Deceit | 2,68 млн | 25% | 57,9% | Вбито 1 |
| Ruthilis of Pain | 2,46 млн | 22,9% | 65,1% | Вбито 1 |
DPS за 5 сПік 106 тис. · середнє 42,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitБій 1:07 | Ruthilis of PainБій 1:02 | Talisra of the VoidБій 2:04 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | 36 497 | 30 347 | 35 531 | 26 364 | S · 4 414 | Заявлено гравцем |
| NelairyVaizel | 57 274 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 45 148 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ZarkalionVaizel | 39 733 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 44 852 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BaladerVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 23 158 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| akaytoVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 459 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | – | 167 233 | 2 762 | 32 752 | 218 389 | 3 | 3 |
| NelairyVaizel | – | 190 739 | 3 040 | 504 316 | 282 922 | 1 | 9 |
| ZarkalionVaizel | – | 150 444 | 2 666 | 43 220 | 97 643 | 1 | 0 |
| BaladerVaizel | – | 147 992 | 2 724 | 62 687 | 238 267 | 4 | 3 |
| akaytoVaizel | – | 131 309 | 2 626 | 72 389 | 163 527 | 2 | 3 |