Проходження: Expedition
Ferocious Horn Den · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:49
- 5 гравців
- 36 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 30,3 тис. · 31,8% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:12
30,1 тис.DPSШкода 10,38 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
22,4 тис.Середній DPS
31,5 тис.DPS лічильника
11,85 млнШкода
171HPS
91 тис.Лікування
78,3%Надлишкове лікування
98,5 тис.Отримана шкода
1Смерті
2 071Удари
57,1%Critical Hit
37,1%Частка призваних істот
5:44Активний час
6:15Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit58,5%
Втрачений час8,8%
Back Attack Hits41,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits17,5%
Parryнемає
Double Hits6,4%
Найбільше шкоди під ефектом
67,2%Element Unification
65,9%All Element Boost
65,6%Sprint Mantra
Ключові навички37,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,74 млн | 16,7% | 60,8% | 51 | 51 | 34 тис. | |
| 1,35 млн | 13% | 63,3% | 218 | 218 | 6 176 | |
| 812 тис. | 7,8% | 60,9% | 161 | 105 | 5 045 | |
| 653 тис. | 6,3% | 57,5% | 87 | 50 | 7 507 | |
| 640 тис. | 6,2% | 46,3% | 54 | 53 | 11,9 тис. | |
| 536 тис. | 5,2% | 62,2% | 119 | 119 | 4 508 | |
| 535 тис. | 5,2% | 63,3% | 79 | 38 | 6 771 | |
| 493 тис. | 4,8% | 73,1% | 26 | 26 | 19 тис. | |
| 477 тис. | 4,6% | 59,3% | 86 | 86 | 5 550 | |
| 454 тис. | 4,4% | 48,6% | 37 | 37 | 5 644 | |
| 446 тис. | 4,3% | 58,8% | 131 | 131 | 3 408 | |
| 275 тис. | 2,6% | 59,9% | 142 | 142 | 1 936 | |
| 259 тис. | 2,5% | 50% | 62 | 62 | 4 185 | |
| 253 тис. | 2,4% | 63,1% | 103 | 103 | 2 459 | |
| 227 тис. | 2,2% | 45,8% | 24 | 24 | 9 467 | |
| 215 тис. | 2,1% | 57,4% | 47 | 47 | 4 582 | |
| 205 тис. | 2% | 52,8% | 36 | 36 | 5 697 | |
| 187 тис. | 1,8% | 55,8% | 52 | 52 | 3 599 | |
| 175 тис. | 1,7% | 48,8% | 82 | 77 | 2 139 | |
| 175 тис. | 1,7% | 59% | 166 | 166 | 1 054 | |
| 81,1 тис. | 0,8% | 28,6% | 7 | 7 | 4 449 | |
| 62,1 тис. | 0,6% | 62,1% | 29 | 29 | 2 142 | |
| 38,4 тис. | 0,4% | 25% | 4 | 4 | 9 607 | |
| 35,8 тис. | 0,3% | 66,7% | 3 | 3 | 11,9 тис. | |
| 26,4 тис. | 0,3% | 50% | 2 | 2 | 13,2 тис. | |
| 31,4 тис. | 0,3% | 38,5% | 13 | 13 | 2 416 |
Parry немає · Multi-Hit 483. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 5,09 млн | 49% | 60,1% | Вбито на 3:26 | |
| 2,53 млн | 24,4% | 54,6% | Вбито на 1:14 | |
| 2,21 млн | 21,3% | 60,2% | Вбито на 1:02 | |
Mau Sentry's Soul | 491 тис. | 4,7% | 35,7% | Вбито 4 |
Інші цілі | 60,5 тис. | 0,6% | 57,1% | Кінець не видно 2 |
DPS за 5 сПік 72,1 тис. · середнє 30,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Watchdog KwapoБій 1:14 | Necromancer DuankaБій 1:03 | Ferocious Horn NuakumБій 3:26 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ArcabelloEreshkigal | 34 041 | 42 135 | 24 947 | 22 371 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MilbergTriniel | 24 871 | 27 700 | 14 091 | 15 083 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SkeeyQuai | 14 814 | 24 129 | 17 089 | 14 649 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MoulinRougeTahavatha | 15 020 | 16 587 | 11 172 | 9 984 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| UnrealNania | 21 907 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 732 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ArcabelloEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 663 | 91 004 | 98 505 | 1 | 1 |
| MilbergTriniel | – | 114 128 | 2 486 | 419 633 | 255 038 | 3 | 1 |
| SkeeyQuai | – | 139 208 | 2 405 | 120 130 | 256 258 | 3 | 6 |
| MoulinRougeTahavatha | – | 122 392 | 2 446 | 20 963 | 87 402 | 2 | 7 |
| UnrealNania | – | 118 092 | 2 488 | 179 909 | 373 142 | 3 | 5 |