Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:11
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10,9 тис. · 18,1% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:15
11,4 тис.DPSШкода 3,01 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
6 123Середній DPS
9 062DPS лічильника
3,01 млнШкода
184HPS
90,7 тис.Лікування
78,9%Надлишкове лікування
47,8 тис.Щити
119 тис.Отримана шкода
0Смерті
552Удари
54%Critical Hit
4:15Активний час
5:32Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit54%
Втрачений час7,1%
Back Attack Hits78%
Частка влучань100%
Perfect Hits16,3%
Parryнемає
Double Hits4,7%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Courage Scroll
100%Benediction Scroll
87,9%Light of Regeneration
Ключові навички45,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 63%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 535 тис. | 17,8% | 38,3% | 47 | 45 | 11,4 тис. | |
| 432 тис. | 14,3% | 30,5% | 95 | 53 | 4 546 | |
| 416 тис. | 13,8% | 100% | 22 | 22 | 18,9 тис. | |
| 329 тис. | 10,9% | 14,3% | 14 | 13 | 23,5 тис. | |
| 278 тис. | 9,2% | 100% | 24 | 24 | 11,6 тис. | |
| 246 тис. | 8,2% | 51,6% | 64 | 64 | 3 841 | |
| 145 тис. | 4,8% | 50% | 16 | 15 | 9 034 | |
| 109 тис. | 3,6% | 37,5% | 16 | 15 | 6 809 | |
| 108 тис. | 3,6% | 30% | 10 | 9 | 10,8 тис. | |
| 107 тис. | 3,5% | 98,9% | 91 | 44 | 1 172 | |
| 56,2 тис. | 1,9% | 31,4% | 35 | 25 | 1 605 | |
| 47,2 тис. | 1,6% | 78,6% | 28 | 28 | 1 685 | |
| 42 тис. | 1,4% | 15% | 20 | 12 | 2 099 | |
| 40,9 тис. | 1,4% | 33,3% | 6 | 6 | 6 809 | |
| 34,9 тис. | 1,2% | 42,6% | 47 | 18 | 743 | |
| 32,5 тис. | 1,1% | 20% | 5 | 4 | 6 506 | |
| 30,7 тис. | 1% | 37,5% | 8 | 8 | 3 835 | |
| 24,7 тис. | 0,8% | 25% | 4 | 3 | 6 186 |
Parry немає · Multi-Hit 207. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,37 млн | 45,4% | 57,3% | Вбито на 2:32 | |
| 1,23 млн | 40,8% | 52,5% | Вбито на 1:52 | |
| 177 тис. | 5,9% | 54,5% | Вбито на 0:54 | |
Urugugu Mage | 98,9 тис. | 3,3% | 43,8% | Вбито 2 |
| 91,1 тис. | 3% | 40,7% | Вбито 2 | |
| 47,2 тис. | 1,6% | 44,4% | Вбито на 0:18 |
DPS за 5 сПік 33 тис. · середнє 11,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:52 | Divine AuldorБій 2:32 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|
| MaximußLumiel | 9 983 | 10 736 | 6 490 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| HerbstlaubLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 488 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SuaniLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 080 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AméthysteDaminu | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 978 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ShreddedKICKLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MaximußLumiel | – | 73 938 | 1 450 | 33 070 | 116 620 | 2 | 2 |
| HerbstlaubLumiel | – | 80 482 | 1 479 | 53 326 | 210 654 | 0 | 1 |
| SuaniLumiel | – | 90 694 | 1 869 | 253 786 | 53 457 | 0 | 4 |
| AméthysteDaminu | – | 80 574 | 1 690 | 90 657 | 119 290 | 0 | 1 |
| ShreddedKICKLumiel | – | 96 990 | 1 777 | 928 | 12 601 | 0 | 0 |