Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:11
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10 тис. · 16,6% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 3:58
10,4 тис.DPSШкода 2,76 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
6 490Середній DPS
9 604DPS лічильника
3,19 млнШкода
67HPS
33,1 тис.Лікування
30,4%Надлишкове лікування
117 тис.Отримана шкода
2Смерті
1 685Удари
38,9%Critical Hit
0,9%Частка призваних істот
4:40Активний час
5:32Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit39,9%
Втрачений час13,3%
Back Attack Hits69,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,7%
Parryнемає
Double Hits5,2%
Найбільше шкоди під ефектом
98,9%Speed Scroll
98,6%Courage Scroll
98,2%Benediction Scroll
Ключові навички45,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 51,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 575 тис. | 20,8% | 38,9% | 465 | 248 | 1 236 | |
| 437 тис. | 15,9% | 45,5% | 11 | 11 | 39,7 тис. | |
| 239 тис. | 8,7% | 27,5% | 40 | 34 | 5 275 | |
| 169 тис. | 6,1% | 43,4% | 76 | 76 | 2 224 | |
| 129 тис. | 4,7% | 42,5% | 120 | 120 | 1 077 | |
| 128 тис. | 4,6% | 25% | 12 | 11 | 10,7 тис. | |
| 95,6 тис. | 3,5% | 32,4% | 74 | 74 | 1 292 | |
| 94,5 тис. | 3,4% | 24,5% | 49 | 49 | 1 928 | |
| 92 тис. | 3,3% | 6,7% | 15 | 13 | 6 134 | |
| 91,9 тис. | 3,3% | 33,3% | 63 | 63 | 1 458 | |
| 91,4 тис. | 3,3% | 33,3% | 15 | 13 | 6 091 | |
| 91,3 тис. | 3,3% | 37,6% | 101 | 101 | 904 | |
| 90,6 тис. | 3,3% | 25,6% | 156 | 52 | 581 | |
| 86,9 тис. | 3,2% | 50% | 14 | 14 | 6 206 | |
| 86,2 тис. | 3,1% | 88,4% | 112 | 48 | 770 | |
| 80,5 тис. | 2,9% | 38,2% | 55 | 55 | 1 463 | |
| 59,4 тис. | 2,2% | 18,8% | 16 | 14 | 3 715 | |
| 57,7 тис. | 2,1% | 83,3% | 6 | 6 | 9 609 | |
| 31,7 тис. | 1,1% | 25% | 4 | 3 | 7 919 | |
| 21,9 тис. | 0,8% | 20% | 5 | 4 | 4 389 | |
| 8 712 | 0,3% | 100% | 1 | 1 | 8 712 |
Parry немає · Multi-Hit 464. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,64 млн | 59,4% | 38,7% | Вбито на 2:32 | |
| 641 тис. | 23,2% | 42,7% | Вбито на 1:52 | |
| 237 тис. | 8,6% | 49,1% | Вбито на 2:02 | |
| 74 тис. | 2,7% | 23,4% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% | |
| 55,8 тис. | 2% | 25% | Вбито на 0:18 | |
Urugugu Mage | 46,8 тис. | 1,7% | 58,8% | Вбито 2 |
| 45,5 тис. | 1,7% | 40,9% | Вбито на 0:26 | |
Faithful Konutin | 9 994 | 0,4% | 20% | Залишилось здоров'я 100% |
| 6 899 | 0,3% | 50% | Залишилось здоров'я 100% | |
Інші цілі | 3 546 | 0,1% | 28,6% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% |
DPS за 5 сПік 33,2 тис. · середнє 10,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:52 | Divine AuldorБій 2:32 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|
| MaximußLumiel | 9 983 | 10 736 | 6 490 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| HerbstlaubLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 488 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SuaniLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 080 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AméthysteDaminu | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 978 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ShreddedKICKLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MaximußLumiel | – | 73 938 | 1 450 | 33 070 | 116 620 | 2 | 2 |
| HerbstlaubLumiel | – | 80 482 | 1 479 | 53 326 | 210 654 | 0 | 1 |
| SuaniLumiel | – | 90 694 | 1 869 | 253 786 | 53 457 | 0 | 4 |
| AméthysteDaminu | – | 80 574 | 1 690 | 90 657 | 119 290 | 0 | 1 |
| ShreddedKICKLumiel | – | 96 990 | 1 777 | 928 | 12 601 | 0 | 0 |