Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 13:51
- 5 гравців
- 26 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 24,3 тис. · 18,3% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 10:28
24,5 тис.DPSШкода 17,06 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
20,6 тис.Середній DPS
23,7 тис.DPS лічильника
17,15 млнШкода
74HPS
61,7 тис.Лікування
42,8%Надлишкове лікування
599 тис.Отримана шкода
5Смерті
4 377Удари
70,9%Critical Hit
10:31Активний час
12:02Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit71%
Втрачений час10,5%
Back Attack Hits87,6%
Частка влучань99,5%
Perfect Hits23,2%
Parry23
Double Hits9,9%
Найбільше шкоди під ефектом
95,2%Exploit Weakness
92,4%Light of Protection
85%Insignia
Ключові навички57,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 72,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4,30 млн | 25,2% | 54,6% | 520 | 277 | 8 271 | 5 | |
| 4,16 млн | 24,4% | 52,1% | 192 | 119 | 21,6 тис. | немає | |
| 1,28 млн | 7,5% | 100% | 706 | 131 | 1 819 | немає | |
| 1,09 млн | 6,4% | 100% | 550 | 169 | 1 988 | немає | |
| 1,07 млн | 6,2% | 100% | 407 | 134 | 2 618 | немає | |
| 763 тис. | 4,5% | 44,7% | 123 | 103 | 6 202 | немає | |
| 723 тис. | 4,2% | 43,7% | 261 | 136 | 2 768 | 1 | |
| 652 тис. | 3,8% | 44,9% | 127 | 110 | 5 131 | 2 | |
| 497 тис. | 2,9% | 47,9% | 188 | 188 | 2 646 | 2 | |
| 419 тис. | 2,5% | 53,7% | 190 | 190 | 2 207 | 1 | |
| 314 тис. | 1,8% | 55,6% | 36 | 23 | 8 717 | немає | |
| 300 тис. | 1,8% | 56,1% | 148 | 148 | 2 029 | 1 | |
| 281 тис. | 1,6% | 54,1% | 617 | 395 | 455 | 8 | |
| 271 тис. | 1,6% | 23,5% | 17 | 10 | 16 тис. | немає | |
| 229 тис. | 1,3% | 36,4% | 66 | 22 | 3 470 | 2 | |
| 221 тис. | 1,3% | 97,2% | 142 | 58 | 1 556 | немає | |
| 177 тис. | 1% | 50% | 14 | 9 | 12,6 тис. | немає | |
| 112 тис. | 0,7% | 25,9% | 27 | 20 | 4 142 | немає | |
| 94,8 тис. | 0,6% | — | 0 | 0 | — | немає | |
| 64,4 тис. | 0,4% | 53,8% | 13 | 10 | 4 955 | 1 | |
| 39,4 тис. | 0,2% | 28,6% | 14 | 7 | 2 815 | немає |
Parry 23 · Multi-Hit 2 437. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 9,26 млн | 54,3% | 70,3% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 1,7% | |
| 4,34 млн | 25,5% | 71,4% | Вбито на 1:55 | |
| 1,92 млн | 11,3% | 72,3% | Вбито на 1:57 | |
| 630 тис. | 3,7% | 75,2% | Вбито 7 | |
| 555 тис. | 3,3% | 73,2% | Вбито 9 | |
| 163 тис. | 1% | 70,4% | Вбито 3 | |
Інші цілі | 186 тис. | 1,1% | 68,4% | Не вбито 2 |
DPS за 5 сПік 152 тис. · середнє 24,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:55 | Enhanced HarconБій 1:49 | Ultimate BerkНе вбито | Ultimate BerkБій 3:40 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | 53 795 | 55 735 | Боса не вбито, тому DPS немає | 30 396 | 32 972 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| HiocaKaisinel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 23 788 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MakimaDevilKromede | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 23 045 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| VyszokyNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 22 357 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LongobardKromede | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | – | 176 314 | 2 803 | 57 148 | 498 855 | 4 | 9 |
| HiocaKaisinel | – | 170 410 | 2 788 | 129 703 | 817 673 | 3 | 13 |
| MakimaDevilKromede | – | 158 063 | 2 853 | 39 346 | 522 742 | 6 | 10 |
| VyszokyNezekan | – | 154 198 | 2 658 | 61 721 | 599 168 | 5 | 11 |
| LongobardKromede | – | 144 202 | 2 858 | 1 488 022 | 590 989 | 3 | 10 |