Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 13:51
- 5 гравців
- 26 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
За лічильником одного з учасників групи.
Critical Hit: частка шкоди 38,9% · Theostone: частка шкоди 0,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,76 млн | 19,8% | 30,3% | 1 674 | щонайменше 913 | 2 247 | |
| 2,76 млн | 14,6% | 28,5% | 246 | щонайменше 107 | 10,7 тис. | |
| 2,50 млн | 13,2% | 14,1% | 64 | щонайменше 31 | 39,1 тис. | |
| 1,74 млн | 9,2% | 22,8% | 377 | щонайменше 349 | 4 281 | |
| 1,31 млн | 6,9% | 27% | 74 | щонайменше 64 | 17,7 тис. | |
| 973 тис. | 5,1% | 27,8% | 18 | щонайменше 9 | 54 тис. | |
| 774 тис. | 4,1% | 34,3% | 169 | щонайменше 166 | 4 578 | |
| 763 тис. | 4% | 33,3% | 33 | щонайменше 29 | 23,1 тис. | |
| 602 тис. | 3,2% | 26,8% | 56 | щонайменше 48 | 10,8 тис. | |
| 524 тис. | 2,8% | 19,6% | 373 | щонайменше 366 | 1 406 | |
| 513 тис. | 2,7% | 29,2% | 178 | щонайменше 167 | 2 884 | |
| 500 тис. | 2,6% | 21,1% | 147 | щонайменше 145 | 3 401 | |
| 428 тис. | 2,3% | 23,1% | 52 | щонайменше 45 | 8 237 | |
| 418 тис. | 2,2% | 24,3% | 456 | щонайменше 152 | 918 | |
| 350 тис. | 1,8% | 17,6% | 165 | щонайменше 164 | 2 118 | |
| 338 тис. | 1,8% | 20,7% | 294 | щонайменше 288 | 1 149 | |
| 317 тис. | 1,7% | 25,6% | 164 | щонайменше 161 | 1 930 | |
| 303 тис. | 1,6% | 5,9% | 34 | щонайменше 33 | 8 913 | |
| 65,9 тис. | 0,3% | 29,7% | 118 | щонайменше 116 | 559 | |
| 7 236 | 0% | 0% | 1 | щонайменше 1 | 7 236 |
Parry немає · Multi-Hit 1 238. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 8,96 млн | 47,3% | 18,2% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 1,7% | |
| 4,54 млн | 24% | 39,4% | Вбито на 1:57 | |
| 3,71 млн | 19,6% | 31,4% | Вбито на 1:55 | |
| 547 тис. | 2,9% | 49,4% | Вбито 7 | |
| 512 тис. | 2,7% | 44,6% | Вбито 9 | |
| 242 тис. | 1,3% | 39,5% | Вбито 4 | |
Інші цілі | 441 тис. | 2,3% | 27,8% | Не вбито 2 |
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:55 | Enhanced HarconБій 1:49 | Ultimate BerkНе вбито | Ultimate BerkБій 3:40 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | 53 795 | 55 735 | Боса не вбито, тому DPS немає | 30 396 | 32 972 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| HiocaKaisinel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 23 788 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MakimaDevilKromede | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 23 045 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| VyszokyNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 22 357 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LongobardKromede | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | – | 176 314 | 2 803 | 57 148 | 498 855 | 4 | 9 |
| HiocaKaisinel | – | 170 410 | 2 788 | 129 703 | 817 673 | 3 | 13 |
| MakimaDevilKromede | – | 158 063 | 2 853 | 39 346 | 522 742 | 6 | 10 |
| VyszokyNezekan | – | 154 198 | 2 658 | 61 721 | 599 168 | 5 | 11 |
| LongobardKromede | – | 144 202 | 2 858 | 1 488 022 | 590 989 | 3 | 10 |