Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:44
- 5 гравців
- 20 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 27,3 тис. · 15,4% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 7:18
27,3 тис.DPSШкода 13,14 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
22,5 тис.Середній DPS
27,4 тис.DPS лічильника
13,14 млнШкода
159HPS
93,3 тис.Лікування
82,4%Надлишкове лікування
469 тис.Отримана шкода
4Смерті
3 167Удари
42,4%Critical Hit
39,4%Частка призваних істот
7:18Активний час
8:00Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit42,4%
Втрачений час8,7%
Back Attack Hits54,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,7%
Parry1
Double Hits8,3%
Ключові навички39,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 52,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,94 млн | 14,8% | 45,5% | 407 | 372 | 4 770 | |
| 1,72 млн | 13,1% | 38% | 79 | 79 | 21,8 тис. | |
| 1,48 млн | 11,3% | 44,6% | 368 | 201 | 4 023 | |
| 994 тис. | 7,6% | 37,6% | 157 | 110 | 6 134 | |
| 888 тис. | 6,8% | 46,2% | 145 | 73 | 6 123 | |
| 765 тис. | 5,8% | 43% | 79 | 73 | 9 678 | |
| 554 тис. | 4,2% | 51,4% | 107 | 107 | 5 178 | |
| 545 тис. | 4,1% | 36,8% | 57 | 53 | 4 124 | |
| 481 тис. | 3,7% | 45,7% | 186 | 186 | 2 587 | |
| 463 тис. | 3,5% | 44,4% | 36 | 36 | 12,8 тис. | |
| 449 тис. | 3,4% | 46,7% | 122 | 122 | 3 680 | |
| 335 тис. | 2,5% | 41,1% | 241 | 241 | 1 389 | |
| 328 тис. | 2,5% | 38,1% | 42 | 42 | 7 799 | |
| 315 тис. | 2,4% | 40,4% | 188 | 147 | 1 675 | |
| 273 тис. | 2,1% | 44,2% | 156 | 144 | 1 749 | |
| 263 тис. | 2% | 37,6% | 93 | 93 | 2 828 | |
| 243 тис. | 1,8% | 40,7% | 54 | 54 | 4 493 | |
| 229 тис. | 1,7% | 34,3% | 67 | 67 | 3 418 | |
| 199 тис. | 1,5% | 43,2% | 285 | 285 | 697 | |
| 159 тис. | 1,2% | 15,6% | 45 | 45 | 3 542 | |
| 103 тис. | 0,8% | 40,8% | 76 | 76 | 1 353 | |
| 83 тис. | 0,6% | 27% | 37 | 36 | 2 242 | |
| 79,6 тис. | 0,6% | 55,6% | 9 | 8 | 3 955 | |
| 56,2 тис. | 0,4% | 0% | 6 | 6 | 9 363 | |
| 34,9 тис. | 0,3% | 75% | 4 | 4 | 8 720 | |
| 34,9 тис. | 0,3% | 40,6% | 32 | 32 | 1 090 | |
| 34,8 тис. | 0,3% | 51,5% | 33 | 33 | 1 054 | |
| 31 тис. | 0,2% | 47,2% | 36 | 36 | 860 | |
| 5 271 | 0% | 100% | 1 | 1 | 5 271 | |
| 51,7 тис. | 0,4% | 15,8% | 19 | 19 | 2 720 |
Parry 1 · Multi-Hit 911
DPS за 5 сПік 85,7 тис. · середнє 27,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:19 | Enhanced HarconБій 1:25 | Ultimate BerkНе вбито | Ultimate BerkБій 2:57 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AshwayEreshkigal | 76 298 | 64 699 | Боса не вбито, тому DPS немає | 41 972 | 41 132 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TimortEreshkigal | 38 710 | 40 109 | Боса не вбито, тому DPS немає | 20 820 | 21 472 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SuzunaNezekan | 78 343 | 87 364 | Боса не вбито, тому DPS немає | 50 554 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ArcabelloEreshkigal | 37 040 | 39 437 | Боса не вбито, тому DPS немає | 20 501 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NelumboEreshkigal | 21 836 | 25 523 | Боса не вбито, тому DPS немає | 15 417 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AshwayEreshkigal | – | 150 967 | 2 802 | 175 425 | 474 601 | 1 | 10 |
| TimortEreshkigal | – | 136 934 | 2 684 | 302 333 | 743 204 | 3 | 14 |
| SuzunaNezekan | – | 182 776 | 2 953 | 65 923 | 515 993 | 8 | 4 |
| ArcabelloEreshkigal | – | 149 443 | 2 601 | 93 346 | 469 118 | 4 | 6 |
| NelumboEreshkigal | – | 123 872 | 2 623 | 591 976 | 373 190 | 3 | 0 |