Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 10:08
- 5 гравців
- 20 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 19 тис. · 11,7% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 7:50
19,3 тис.DPSШкода 9,34 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,4 тис.Середній DPS
18,6 тис.DPS лічильника
9,34 млнШкода
1 522HPS
927 тис.Лікування
56,5%Надлишкове лікування
14 тис.Щити
482 тис.Отримана шкода
2Смерті
1 403Удари
20%Critical Hit
4,7%Частка призваних істот
7:50Активний час
8:21Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit20%
Втрачений час4,3%
Back Attack Hits42,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits20,7%
Parryнемає
Double Hits9,6%
Найбільше шкоди під ефектом
94,9%Light of Protection
94,7%Noble Aura
93,5%Light of Regeneration
Ключові навички68% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 48,5% · Theostone: частка шкоди 1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4,22 млн | 45,1% | 79,9% | 194 | 175 | 21,7 тис. | |
| 1,11 млн | 11,9% | 8% | 199 | 180 | 5 563 | |
| 1,03 млн | 11% | 10,4% | 202 | 187 | 5 106 | |
| 610 тис. | 6,5% | 24% | 167 | 167 | 3 651 | |
| 442 тис. | 4,7% | 7,1% | 294 | 294 | 1 504 | |
| 438 тис. | 4,7% | 15,7% | 108 | 108 | 4 060 | |
| 389 тис. | 4,2% | 5,9% | 17 | 17 | 8 565 | |
| 352 тис. | 3,8% | 9,5% | 42 | 41 | 4 235 | |
| 302 тис. | 3,2% | 3,8% | 26 | 23 | 5 395 | |
| 129 тис. | 1,4% | 0% | 17 | 17 | 7 592 | |
| 116 тис. | 1,2% | 4,1% | 74 | 74 | 1 561 | |
| 79 тис. | 0,8% | 3,8% | 52 | 52 | 1 519 | |
| 52,2 тис. | 0,6% | — | 0 | 0 | — | |
| 43,6 тис. | 0,5% | 0% | 1 | 1 | 43,6 тис. | |
| 37 тис. | 0,4% | 0% | 10 | 10 | 3 700 |
Parry немає · Multi-Hit 470. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,05 млн | 43,4% | 14,2% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% | |
| 2,23 млн | 23,9% | 26,6% | Вбито на 1:24 | |
| 2,22 млн | 23,8% | 25,7% | Вбито на 1:31 | |
| 237 тис. | 2,5% | 14,3% | Вбито 5 | |
| 230 тис. | 2,5% | 35,1% | Не вбито 1 · Кінець не видно 1 | |
| 197 тис. | 2,1% | 26,3% | Вбито 4 · Залишилось здоров'я 46,1% | |
| 146 тис. | 1,6% | 18,2% | Вбито 4 | |
| 24,5 тис. | 0,3% | 25% | Вбито на 0:24 |
DPS за 5 сПік 61,2 тис. · середнє 19,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:29 | Enhanced HarconБій 1:22 | Ultimate BerkНе вбито | Ultimate BerkБій 3:28 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | 60 857 | 72 835 | Боса не вбито, тому DPS немає | 32 507 | 37 086 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| nano18Hadala | 52 418 | 59 414 | Боса не вбито, тому DPS немає | 28 138 | 31 738 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LadeaLudra | 35 384 | 44 630 | Боса не вбито, тому DPS немає | 18 149 | 21 407 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LongobardKromede | 26 508 | 32 562 | Боса не вбито, тому DPS немає | 13 633 | 15 352 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MakimaDevilKromede | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 53 470 | Боса не вбито, тому DPS немає | 26 889 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | – | 176 314 | 2 801 | 62 479 | 405 317 | 3 | 3 |
| nano18Hadala | – | 158 264 | 2 797 | 299 409 | 677 020 | 1 | 2 |
| LadeaLudra | – | 155 059 | 2 826 | 133 855 | 482 376 | 2 | 1 |
| LongobardKromede | – | 144 202 | 2 858 | 926 645 | 482 156 | 2 | 3 |
| MakimaDevilKromede | – | 158 063 | 2 853 | 44 589 | 386 719 | 3 | 4 |