Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:49
- 5 гравців
- 26 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 4 735 · 10,9% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 4:48
4 701DPSШкода 1,86 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
3 600Середній DPS
4 592DPS лічильника
1,91 млнШкода
104HPS
55,1 тис.Лікування
73,4%Надлишкове лікування
77,6 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 136Удари
29%Critical Hit
47,5%Частка призваних істот
4:53Активний час
6:54Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit29,2%
Втрачений час26,3%
Back Attack Hits61,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,8%
Parry0
Double Hits3%
Найбільше шкоди під ефектом
59,2%Element Unification
58,5%Spirit's Descent
55,3%All Element Boost
Ключові навички38,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 35,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 366 тис. | 19,7% | 26,7% | 30 | 30 | 12,2 тис. | |
| 196 тис. | 10,5% | 31,7% | 60 | 52 | 3 260 | |
| 145 тис. | 7,8% | 29,5% | 44 | 44 | 3 296 | |
| 139 тис. | 7,5% | 27,7% | 83 | 43 | 1 676 | |
| 123 тис. | 6,6% | 28,6% | 105 | 105 | 1 173 | |
| 105 тис. | 5,7% | 34,4% | 64 | 64 | 1 644 | |
| 86,1 тис. | 4,6% | 10,7% | 28 | 21 | 3 073 | |
| 83,9 тис. | 4,5% | 41,9% | 31 | 20 | 2 708 | |
| 80,7 тис. | 4,3% | 22,7% | 141 | 141 | 572 | |
| 80,3 тис. | 4,3% | 26,1% | 138 | 138 | 582 | |
| 64,3 тис. | 3,5% | 35,3% | 17 | 17 | 3 782 | |
| 58,2 тис. | 3,1% | 28,4% | 74 | 66 | 786 | |
| 54,1 тис. | 2,9% | 29,2% | 24 | 19 | 2 255 | |
| 52,3 тис. | 2,8% | 10% | 10 | 10 | 2 486 | |
| 38,8 тис. | 2,1% | 22% | 59 | 59 | 658 | |
| 32,8 тис. | 1,8% | 32,6% | 43 | 43 | 762 | |
| 21,5 тис. | 1,2% | 37,8% | 37 | 33 | 581 | |
| 20,4 тис. | 1,1% | 33,3% | 12 | 7 | 1 698 | |
| 18,6 тис. | 1% | 0% | 6 | 6 | 3 101 | |
| 18 тис. | 1% | 86,1% | 36 | 18 | 500 | |
| 16,7 тис. | 0,9% | 11,1% | 9 | 9 | 1 852 | |
| 12,6 тис. | 0,7% | 16,7% | 6 | 6 | 2 094 | |
| 6 826 | 0,4% | 50% | 2 | 1 | 2 226 | |
| 5 684 | 0,3% | 50% | 2 | 2 | 2 842 | |
| 5 090 | 0,3% | 0% | 2 | 1 | 2 545 | |
| 3 623 | 0,2% | 0% | 1 | 1 | 3 623 | |
| 3 059 | 0,2% | 0% | 8 | 8 | 382 | |
| 2 388 | 0,1% | 50% | 4 | 2 | 597 | |
| 16,6 тис. | 0,9% | 19% | 21 | 19 | 710 |
Parry 0 · Multi-Hit 260
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 974 тис. | 52,5% | 28,5% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 625 тис. | 33,7% | 29,3% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 138 тис. | 7,4% | 23,5% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 120 тис. | 6,4% | 47,9% | Вбито 8 |
DPS за 5 сПік 20,6 тис. · середнє 4 701 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:13 | Enhanced HarconБій 1:40 | Ultimate BerkБій 3:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KBAgnita | 15 481 | 17 009 | 9 692 | 9 864 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| hierarchJLZikel | 16 236 | 16 587 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Aegon2Vaizel | 11 362 | 11 190 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BFFNEIQLOdar | 10 969 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FogZapLudra | 10 095 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KBAgnita | – | 65 886 | 1 335 | 21 699 | 121 360 | 1 | 5 |
| hierarchJLZikel | – | 66 465 | 1 374 | 90 553 | 120 039 | 0 | 2 |
| Aegon2Vaizel | – | 49 283 | 1 107 | 79 688 | 115 018 | 2 | 5 |
| BFFNEIQLOdar | – | 61 328 | 1 242 | 263 445 | 123 388 | 1 | 3 |
| FogZapLudra | – | 58 826 | 1 327 | 55 119 | 77 560 | 1 | 3 |