Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:49
- 5 гравців
- 26 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11,8 тис. · 27,2% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 6:21
11,7 тис.DPSШкода 4,63 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 752Середній DPS
11,2 тис.DPS лічильника
4,63 млнШкода
171HPS
90,6 тис.Лікування
69,1%Надлишкове лікування
120 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 870Удари
37,1%Critical Hit
43,3%Частка призваних істот
6:21Активний час
6:54Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit37,1%
Втрачений час2,6%
Back Attack Hits50,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,6%
Parry0
Double Hits3,6%
Найбільше шкоди під ефектом
61,5%Spirit's Descent
61,1%Element Unification
58,5%All Element Boost
Ключові навички40,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 45,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 905 тис. | 19,5% | 35,2% | 91 | 83 | 9 943 | |
| 637 тис. | 13,8% | 35,3% | 235 | 126 | 2 713 | |
| 325 тис. | 7% | 34,5% | 55 | 32 | 5 912 | |
| 292 тис. | 6,3% | 34% | 94 | 69 | 3 104 | |
| 282 тис. | 6,1% | 34% | 47 | 47 | 5 990 | |
| 233 тис. | 5% | 28,1% | 32 | 32 | 7 280 | |
| 220 тис. | 4,8% | 35,1% | 94 | 47 | 2 343 | |
| 215 тис. | 4,6% | 31,5% | 111 | 111 | 1 935 | |
| 173 тис. | 3,7% | 36,1% | 108 | 108 | 1 604 | |
| 170 тис. | 3,7% | 34,7% | 49 | 32 | 3 387 | |
| 164 тис. | 3,5% | 37,5% | 24 | 18 | 3 055 | |
| 161 тис. | 3,5% | 57,9% | 126 | 80 | 1 279 | |
| 143 тис. | 3,1% | 29,1% | 148 | 84 | 969 | |
| 137 тис. | 3% | 31,8% | 198 | 198 | 691 | |
| 114 тис. | 2,5% | 35,6% | 146 | 146 | 779 | |
| 77,5 тис. | 1,7% | 37,5% | 16 | 10 | 4 845 | |
| 75,1 тис. | 1,6% | 41,7% | 12 | 7 | 3 314 | |
| 67,6 тис. | 1,5% | 36,1% | 97 | 97 | 697 | |
| 59,5 тис. | 1,3% | 80,6% | 67 | 34 | 889 | |
| 59 тис. | 1,3% | 30% | 50 | 50 | 1 180 | |
| 31,3 тис. | 0,7% | 31,3% | 16 | 16 | 1 955 | |
| 27,6 тис. | 0,6% | 11,1% | 9 | 9 | 3 062 | |
| 24,8 тис. | 0,5% | 40% | 5 | 5 | 4 953 | |
| 15,9 тис. | 0,3% | 36,4% | 33 | 33 | 482 | |
| 8 131 | 0,2% | 66,7% | 3 | 3 | 2 710 | |
| 14,3 тис. | 0,3% | 25% | 4 | 4 | 3 579 |
Parry 0 · Multi-Hit 415
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 1,78 млн | 38,4% | 30,8% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 1,22 млн | 26,4% | 36,2% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 916 тис. | 19,8% | 45,7% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 717 тис. | 15,5% | 45,8% | Вбито 21 |
DPS за 5 сПік 31,8 тис. · середнє 11,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:13 | Enhanced HarconБій 1:40 | Ultimate BerkБій 3:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KBAgnita | 15 481 | 17 009 | 9 692 | 9 864 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| hierarchJLZikel | 16 236 | 16 587 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Aegon2Vaizel | 11 362 | 11 190 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BFFNEIQLOdar | 10 969 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FogZapLudra | 10 095 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KBAgnita | – | 65 886 | 1 335 | 21 699 | 121 360 | 1 | 5 |
| hierarchJLZikel | – | 66 465 | 1 374 | 90 553 | 120 039 | 0 | 2 |
| Aegon2Vaizel | – | 49 283 | 1 107 | 79 688 | 115 018 | 2 | 5 |
| BFFNEIQLOdar | – | 61 328 | 1 242 | 263 445 | 123 388 | 1 | 3 |
| FogZapLudra | – | 58 826 | 1 327 | 55 119 | 77 560 | 1 | 3 |