Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:49
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 42,7 тис. · 14% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 3:44
43,8 тис.DPSШкода 9,75 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
33,6 тис.Середній DPS
42,7 тис.DPS лічильника
9,75 млнШкода
17HPS
5 130Лікування
91,9%Надлишкове лікування
57 тис.Отримана шкода
1Смерті
2 105Удари
34,9%Critical Hit
0,1%Частка призваних істот
3:44Активний час
3:48Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit34,9%
Втрачений час1,4%
Back Attack Hits85,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits22,5%
Parryнемає
Double Hits8,6%
Найбільше шкоди під ефектом
98,3%Sprint Mantra
98,3%Undefeated Mantra
86,3%Gale
Ключові навички46,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 52,1% · Theostone: частка шкоди 0,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,76 млн | 18% | 31,6% | 38 | 19 | 46,3 тис. | |
| 1,69 млн | 17,3% | 35,9% | 730 | 391 | 2 315 | |
| 1,11 млн | 11,4% | 33% | 103 | 53 | 10,4 тис. | |
| 765 тис. | 7,9% | 33,7% | 166 | 163 | 4 514 | |
| 748 тис. | 7,7% | 50% | 16 | 8 | 46,8 тис. | |
| 564 тис. | 5,8% | 30,3% | 33 | 31 | 17,1 тис. | |
| 442 тис. | 4,5% | 39,5% | 86 | 86 | 5 141 | |
| 431 тис. | 4,4% | 16,7% | 18 | 16 | 24 тис. | |
| 422 тис. | 4,3% | 39,1% | 156 | 156 | 2 708 | |
| 301 тис. | 3,1% | 36% | 25 | 23 | 12 тис. | |
| 211 тис. | 2,2% | 34,2% | 117 | 117 | 1 805 | |
| 207 тис. | 2,1% | 32,8% | 58 | 58 | 3 563 | |
| 203 тис. | 2,1% | 24% | 25 | 23 | 8 118 | |
| 183 тис. | 1,9% | 35,3% | 17 | 17 | 10,7 тис. | |
| 173 тис. | 1,8% | 33,1% | 136 | 136 | 1 275 | |
| 169 тис. | 1,7% | 32,8% | 186 | 62 | 907 | |
| 153 тис. | 1,6% | 37,9% | 66 | 66 | 2 314 | |
| 111 тис. | 1,1% | 32,7% | 113 | 113 | 985 | |
| 89,7 тис. | 0,9% | 42,9% | 14 | 14 | 6 405 | |
| 10,3 тис. | 0,1% | 0% | 2 | 2 | 5 131 |
Parry немає · Multi-Hit 690. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,20 млн | 32,8% | 39,1% | Вбито на 1:05 | |
| 3,13 млн | 32,1% | 24% | Вбито на 1:36 | |
| 2,81 млн | 28,8% | 43% | Вбито на 1:00 | |
| 292 тис. | 3% | 45,9% | Вбито 2 | |
| 272 тис. | 2,8% | 45,5% | Вбито на 1:11 | |
| 48,7 тис. | 0,5% | 25% | Вбито на 0:18 |
DPS за 5 сПік 108 тис. · середнє 43,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:05 | Judge UrahumБій 1:00 | Divine AuldorБій 1:36 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PummeluffUlgorn | 72 820 | 96 069 | 73 738 | 61 125 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ZaichiimaLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 38 713 | 12 899 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| VhaasVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 107 543 | 86 397 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KzLPVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 78 247 | 53 454 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AstradenVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 46 032 | 32 369 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PummeluffUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 950 | 26 881 | 92 431 | 1 | 0 |
| ZaichiimaLumiel | – | 198 489 | 2 904 | 28 403 | 75 055 | 0 | 0 |
| VhaasVaizel | – | 220 468 | 3 200 | 329 515 | 469 420 | 0 | 9 |
| KzLPVaizel | – | 204 927 | 3 011 | 426 265 | 250 205 | 0 | 3 |
| AstradenVaizel | – | 167 130 | 2 841 | 5 130 | 56 953 | 1 | 0 |