Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:33
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 22,7 тис. · 22,6% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 2:15
23 тис.DPSШкода 3,36 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,7 тис.Середній DPS
22,7 тис.DPS лічильника
3,36 млнШкода
65HPS
14,1 тис.Лікування
90,1%Надлишкове лікування
13,2 тис.Отримана шкода
0Смерті
942Удари
50,3%Critical Hit
36,6%Частка призваних істот
2:15Активний час
2:28Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit50,3%
Втрачений час8,8%
Back Attack Hits36,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits17,5%
Parryнемає
Double Hits7,4%
Найбільше шкоди під ефектом
67,7%Sprint Mantra
67,6%Undefeated Mantra
67,4%Spirit's Descent
Ключові навички37,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 55,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 501 тис. | 14,9% | 47,7% | 44 | 38 | 11,4 тис. | |
| 460 тис. | 13,7% | 42,9% | 112 | 97 | 4 108 | |
| 315 тис. | 9,4% | 45,9% | 37 | 31 | 8 508 | |
| 251 тис. | 7,5% | 47,9% | 71 | 51 | 3 530 | |
| 244 тис. | 7,3% | 46,2% | 26 | 22 | 9 395 | |
| 182 тис. | 5,4% | 53,1% | 64 | 64 | 2 843 | |
| 147 тис. | 4,4% | 49% | 100 | 89 | 1 468 | |
| 143 тис. | 4,3% | 57,9% | 19 | 16 | 3 557 | |
| 130 тис. | 3,9% | 52,8% | 53 | 53 | 2 451 | |
| 118 тис. | 3,5% | 57,1% | 14 | 14 | 8 425 | |
| 114 тис. | 3,4% | 40,6% | 32 | 17 | 3 550 | |
| 113 тис. | 3,4% | 41,7% | 12 | 12 | 9 392 | |
| 101 тис. | 3% | 44% | 91 | 91 | 1 109 | |
| 98,8 тис. | 2,9% | 52,5% | 40 | 40 | 2 470 | |
| 87,1 тис. | 2,6% | 50% | 72 | 72 | 1 210 | |
| 68,1 тис. | 2% | 64,7% | 17 | 17 | 4 007 | |
| 66,4 тис. | 2% | 92,9% | 56 | 29 | 1 186 | |
| 64,4 тис. | 1,9% | 45,8% | 24 | 24 | 2 685 | |
| 62,4 тис. | 1,9% | 31,8% | 22 | 22 | 2 837 | |
| 33,2 тис. | 1% | 50% | 4 | 4 | 3 284 | |
| 16,9 тис. | 0,5% | 46,7% | 15 | 15 | 1 126 | |
| 14,1 тис. | 0,4% | 50% | 4 | 4 | 3 537 | |
| 10,7 тис. | 0,3% | 50% | 2 | 1 | 5 333 | |
| 8 453 | 0,3% | 50% | 4 | 4 | 2 113 | |
| 6 226 | 0,2% | 100% | 1 | 1 | 6 226 | |
| 8 056 | 0,2% | 16,7% | 6 | 6 | 1 343 |
Parry немає · Multi-Hit 162. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,47 млн | 43,6% | 50,9% | Вбито на 1:09 | |
| 907 тис. | 27% | 53,2% | Вбито на 0:34 | |
| 745 тис. | 22,1% | 46,8% | Вбито на 0:44 | |
Krao Mutant | 140 тис. | 4,2% | 48,6% | Вбито 3 |
Enhanced Krao Test Subject | 77,8 тис. | 2,3% | 40% | Вбито 2 |
Krao Magic Test Subject | 26,4 тис. | 0,8% | 55,6% | Вбито на 0:24 |
DPS за 5 сПік 44,9 тис. · середнє 23 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:41 | Enhanced HarconБій 0:34 | Ultimate BerkБій 1:10 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| LvUpCSiel | 32 524 | 31 652 | 26 739 | 20 260 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| miimiMaouYustiel | 26 589 | 25 510 | 15 809 | 14 515 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| LalitaTaNYustiel | 20 761 | 27 599 | 15 449 | 13 596 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AlacizxLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 16 848 | 5 535 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MupUBeritra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 28 318 | 20 878 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.