Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 21:34
- 5 гравців
- Європа
Розбивка
Kromede's Desire · DPS лічильника 13 тис. · 20,5% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:52 Заявлено учасником групи
12,9 тис.DPSШкода 3,18 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
2 455Середній DPS
13 тис.DPS лічильника
3,18 млнШкода
42HPS
54,9 тис.Лікування
70,2%Надлишкове лікування
64,3 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 336Удари
30,2%Critical Hit
34,6%Частка призваних істот
3:52Активний час
4:04Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit30,2%
Втрачений час5,1%
Back Attack Hits56,6%
Частка влучань97,9%
Perfect Hits14,7%
Parry28
Double Hits6,8%
Бафи %15,5%враховано лише ефекти з цифрою шкоди
Дебафи %0%нічого не додано
Найбільше шкоди під ефектом
69,4%Courage Scroll
69,4%Halloween Candy
68,6%Element Unification
Ключові навички40,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 38% · Theostone: частка шкоди 0,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 577 тис. | 18,1% | 27,9% | 61 | щонайменше 39 | 9 451 | 3 | |
| 350 тис. | 11% | 38,1% | 118 | щонайменше 94 | 2 966 | 1 | |
| 349 тис. | 11% | 29,6% | 54 | щонайменше 44 | 6 466 | 1 | |
| 256 тис. | 8,1% | 35,1% | 111 | щонайменше 63 | 2 309 | 1 | |
| 168 тис. | 5,3% | 25% | 20 | щонайменше 16 | 2 476 | 1 | |
| 138 тис. | 4,3% | 35% | 140 | щонайменше 121 | 984 | 1 | |
| 138 тис. | 4,3% | 37,5% | 48 | щонайменше 37 | 2 869 | 1 | |
| 129 тис. | 4,1% | 30% | 20 | щонайменше 16 | 6 464 | 3 | |
| 123 тис. | 3,9% | 19,2% | 26 | щонайменше 18 | 4 718 | 1 | |
| 121 тис. | 3,8% | 17,4% | 23 | щонайменше 17 | 5 251 | немає | |
| 116 тис. | 3,7% | 31,5% | 54 | щонайменше 43 | 2 155 | 1 | |
| 106 тис. | 3,3% | 22,8% | 57 | щонайменше 46 | 1 858 | 1 | |
| 99,3 тис. | 3,1% | 42,9% | 63 | щонайменше 50 | 1 576 | 2 | |
| 92,1 тис. | 2,9% | 11,6% | 43 | щонайменше 23 | 2 141 | немає | |
| 90,9 тис. | 2,9% | 23,2% | 69 | щонайменше 49 | 1 317 | 2 | |
| 79 тис. | 2,5% | 30,8% | 107 | щонайменше 84 | 739 | 4 | |
| 69,3 тис. | 2,2% | 27,5% | 40 | щонайменше 30 | 1 733 | немає | |
| 47,6 тис. | 1,5% | 26,5% | 132 | щонайменше 106 | 360 | немає | |
| 31,2 тис. | 1% | 40% | 5 | щонайменше 4 | 2 632 | немає | |
| 27,1 тис. | 0,9% | 25,4% | 59 | щонайменше 59 | 459 | 3 | |
| 21,3 тис. | 0,7% | 25% | 4 | щонайменше 3 | 5 327 | немає | |
| 15,1 тис. | 0,5% | 38,5% | 26 | щонайменше 18 | 583 | немає | |
| 14,4 тис. | 0,5% | 0% | 4 | щонайменше 4 | 3 592 | немає | |
| 13 тис. | 0,4% | 31,6% | 19 | щонайменше 17 | 683 | немає | |
| 8 607 | 0,3% | 27,3% | 33 | щонайменше 23 | 261 | 2 |
Parry 28 · Multi-Hit 325. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Результат |
|---|---|---|
| 3,18 млн | Вбито на 4:04 |
DPS за 5 сПік 26,3 тис. · середнє 12,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Kromede's DesireБій 4:06 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|
| AcèpalmAzphel | 20 018 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xiuche2Triniel | 13 648 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LanlanBeritra | 12 924 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HeaLxXQuai | 9 544 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ToOmasuAgnita | 6 942 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AcèpalmAzphel | – | 106 099 | 2 100 | 28 767 | 106 501 | 2 | 5 |
| xiuche2Triniel | – | 117 038 | 2 378 | 86 607 | 190 429 | 3 | 1 |
| LanlanBeritra | – | 90 721 | 2 102 | 54 944 | 64 252 | 0 | 10 |
| HeaLxXQuai | – | 108 974 | 2 228 | 226 099 | 176 549 | 3 | 4 |
| ToOmasuAgnita | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 483 | 193 797 | 317 206 | 2 | 3 |