Проходження: Transcendence
Deus Research Base · Stage 3 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 15:58
- 5 гравців
- 17 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 13 тис. · 17,3% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 7:50
13 тис.DPSШкода 6,51 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 537Середній DPS
11,2 тис.DPS лічильника
7,22 млнШкода
154HPS
148 тис.Лікування
73,3%Надлишкове лікування
412 тис.Отримана шкода
11Смерті
2 723Удари
45,5%Critical Hit
39,7%Частка призваних істот
8:30Активний час
10:42Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit45,3%
Втрачений час6,2%
Back Attack Hits55,5%
Частка влучань94,8%
Perfect Hits17,2%
Parry131
Double Hits8,7%
Найбільше шкоди під ефектом
63,9%Element Unification
63,8%Bleed
60,8%Debilitating Mark
Ключові навички36% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 53,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,09 млн | 16,8% | 45,8% | 24 | щонайменше 24 | 45,6 тис. | 2 | |
| 671 тис. | 10,3% | 38,2% | 241 | щонайменше 239 | 2 782 | 16 | |
| 578 тис. | 8,9% | 43,8% | 89 | щонайменше 86 | 6 491 | 2 | |
| 466 тис. | 7,2% | 49,7% | 179 | щонайменше 139 | 2 603 | 14 | |
| 387 тис. | 5,9% | 32,1% | 81 | щонайменше 67 | 4 781 | 7 | |
| 329 тис. | 5,1% | 43,6% | 307 | щонайменше 306 | 1 072 | 12 | |
| 309 тис. | 4,7% | 42,4% | 172 | щонайменше 171 | 1 796 | 8 | |
| 291 тис. | 4,5% | 43,8% | 48 | щонайменше 47 | 6 053 | 1 | |
| 290 тис. | 4,5% | 42,3% | 142 | щонайменше 142 | 2 040 | 7 | |
| 274 тис. | 4,2% | 41,7% | 36 | щонайменше 36 | 7 610 | 3 | |
| 272 тис. | 4,2% | 41,5% | 41 | щонайменше 40 | 2 724 | немає | |
| 265 тис. | 4,1% | 41,2% | 97 | щонайменше 42 | 2 732 | 4 | |
| 174 тис. | 2,7% | 44,1% | 186 | щонайменше 185 | 937 | 7 | |
| 148 тис. | 2,3% | 46,5% | 71 | щонайменше 71 | 2 078 | 2 | |
| 135 тис. | 2,1% | 49,3% | 67 | щонайменше 67 | 2 019 | 5 | |
| 133 тис. | 2,1% | 45,8% | 271 | щонайменше 269 | 493 | 15 | |
| 132 тис. | 2% | 36,1% | 83 | щонайменше 83 | 1 593 | 7 | |
| 120 тис. | 1,8% | 95,2% | 124 | щонайменше 54 | 967 | немає | |
| 118 тис. | 1,8% | 35,4% | 48 | щонайменше 48 | 2 453 | 4 | |
| 97,5 тис. | 1,5% | 38,3% | 133 | щонайменше 132 | 733 | 10 | |
| 72,4 тис. | 1,1% | 54,5% | 11 | щонайменше 11 | 2 710 | немає | |
| 50,6 тис. | 0,8% | 50% | 32 | щонайменше 32 | 1 580 | немає | |
| 32,6 тис. | 0,5% | 37,5% | 8 | щонайменше 4 | 4 078 | 3 | |
| 26,6 тис. | 0,4% | 50% | 4 | щонайменше 4 | 6 640 | немає | |
| 16,8 тис. | 0,3% | 0% | 1 | щонайменше 1 | 16,8 тис. | немає | |
| 8 423 | 0,1% | 50% | 2 | щонайменше 2 | 4 212 | немає | |
| 18,5 тис. | 0,3% | 41,7% | 24 | щонайменше 23 | 772 | 2 |
Parry 131 · Multi-Hit 590. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,45 млн | 37,7% | 41,1% | Вбито на 4:41 | |
| 2,21 млн | 34% | 45,4% | Вбито на 1:59 | |
| 1,84 млн | 28,3% | 52% | Вбито на 1:40 |
DPS за 5 сПік 51,4 тис. · середнє 13 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | GelcosБій 1:59 | NazmunБій 1:40 | AtielБій 4:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ZraaLumiel | 18 518 | 18 355 | 8 701 | 7 537 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ToOmasuAgnita | 10 324 | 11 694 | 10 496 | 6 109 | A · 3 249 | Заявлено гравцем |
| EleoraTiamat | 22 668 | 36 272 | 23 561 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| EightinchesTiamat | 25 595 | 26 305 | 19 255 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LastrisAriel | 4 005 | 3 986 | 3 031 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZraaLumiel | – | 108 198 | 2 242 | 148 297 | 411 638 | 11 | 11 |
| ToOmasuAgnita | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 492 | 377 522 | 748 088 | 1 | 7 |
| EleoraTiamat | – | 146 077 | 2 629 | 374 249 | 919 478 | 6 | 4 |
| EightinchesTiamat | – | 128 507 | 2 458 | 78 049 | 386 740 | 3 | 6 |
| LastrisAriel | – | 114 211 | 2 219 | 1 164 817 | 534 033 | 9 | 8 |