Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:07
- 5 гравців
- 21 вбивство
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 14,3 тис. · 32,5% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:43
14,2 тис.DPSШкода 5,35 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11,6 тис.Середній DPS
14,5 тис.DPS лічильника
5,65 млнШкода
25HPS
12,6 тис.Лікування
11,3%Надлишкове лікування
63,6 тис.Отримана шкода
0Смерті
2 207Удари
46,7%Critical Hit
0,1%Частка призваних істот
4:56Активний час
6:29Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit46,8%
Втрачений час24,3%
Back Attack Hits35,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits16,4%
Parry0
Double Hits5,2%
Найбільше шкоди під ефектом
98,3%Precision
83,3%Bleed
80,6%Fire Mark
Ключові навички43,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 59,9% · Theostone: частка шкоди 3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,14 млн | 21,3% | 49,4% | 771 | 399 | 1 477 | |
| 754 тис. | 14,1% | 42,1% | 19 | 19 | 39,7 тис. | |
| 452 тис. | 8,4% | 46,9% | 64 | 51 | 6 267 | |
| 371 тис. | 6,9% | 41,1% | 141 | 141 | 2 629 | |
| 330 тис. | 6,2% | 84,2% | 19 | 15 | 17,4 тис. | |
| 272 тис. | 5,1% | 46,1% | 167 | 167 | 1 630 | |
| 224 тис. | 4,2% | 42,8% | 180 | 180 | 1 246 | |
| 203 тис. | 3,8% | 45,6% | 79 | 79 | 2 574 | |
| 197 тис. | 3,7% | 30,8% | 13 | 10 | 15,2 тис. | |
| 192 тис. | 3,6% | 40% | 30 | 30 | 6 393 | |
| 177 тис. | 3,3% | 46,7% | 244 | 83 | 724 | |
| 162 тис. | 3% | 36,8% | 19 | 19 | 8 546 | |
| 160 тис. | 3% | 42,8% | 138 | 138 | 1 162 | |
| 159 тис. | 3% | 37,8% | 90 | 90 | 1 765 | |
| 148 тис. | 2,8% | 44,4% | 18 | 16 | 8 201 | |
| 146 тис. | 2,7% | 47,8% | 23 | 20 | 6 348 | |
| 110 тис. | 2,1% | 57,1% | 21 | 17 | 5 246 | |
| 110 тис. | 2,1% | 37,5% | 16 | 16 | 6 865 | |
| 19,5 тис. | 0,4% | 100% | 21 | 12 | 928 | |
| 17,1 тис. | 0,3% | 50% | 2 | 2 | 8 533 | |
| 8 295 | 0,2% | 0% | 2 | 2 | 4 148 |
Parry 0 · Multi-Hit 700
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 3,03 млн | 56,6% | 43,9% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 1,46 млн | 27,3% | 48,6% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 382 тис. | 7,1% | 58,3% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 479 тис. | 9% | 48,9% | Вбито 14 |
DPS за 5 сПік 48,2 тис. · середнє 14,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:45 | Enhanced HarconБій 1:17 | Ultimate BerkБій 3:12 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| WanderfullLumiel | 3 769 | 6 987 | 3 756 | 3 618 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| RohrelVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 787 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FaliyoHadala | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 072 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PiedDeTableVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TosikovyyAgnita | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WanderfullLumiel | – | 37 982 | 782 | 247 708 | 100 393 | 3 | 4 |
| RohrelVaizel | – | 76 352 | 1 377 | 12 621 | 63 636 | 0 | 5 |
| FaliyoHadala | – | 67 318 | 1 333 | 75 748 | 130 872 | 0 | 9 |
| PiedDeTableVaizel | – | 71 748 | 1 301 | 63 277 | 118 009 | 0 | 1 |
| TosikovyyAgnita | – | 49 953 | 1 101 | 9 373 | 89 926 | 1 | 5 |