Shattered Arkanis · Stage 4 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 16:35
- 5 гравців
- 46 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
За лічильником одного з учасників групи.
Critical Hit: частка шкоди 41,3% · Theostone: частка шкоди 0,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 968 тис. | 13,2% | 34,3% | 67 | щонайменше 56 | 14,4 тис. | |
| 696 тис. | 9,5% | 28,7% | 129 | щонайменше 107 | 5 396 | |
| 635 тис. | 8,7% | 32,3% | 96 | щонайменше 77 | 6 615 | |
| 603 тис. | 8,2% | 32,8% | 244 | щонайменше 146 | 2 470 | |
| 456 тис. | 6,2% | 29,8% | 141 | щонайменше 117 | 3 234 | |
| 372 тис. | 5,1% | 40% | 50 | щонайменше 42 | 3 277 | |
| 366 тис. | 5% | 33,8% | 77 | щонайменше 52 | 4 645 | |
| 363 тис. | 5% | 29,3% | 41 | щонайменше 34 | 8 861 | |
| 294 тис. | 4% | 31,3% | 288 | щонайменше 238 | 1 021 | |
| 284 тис. | 3,9% | 40,4% | 166 | щонайменше 141 | 1 709 | |
| 266 тис. | 3,6% | 23,9% | 46 | щонайменше 39 | 5 793 | |
| 257 тис. | 3,5% | 25% | 88 | щонайменше 53 | 2 924 | |
| 225 тис. | 3,1% | 38,9% | 95 | щонайменше 86 | 2 365 | |
| 216 тис. | 3% | 34,5% | 171 | щонайменше 133 | 1 265 | |
| 190 тис. | 2,6% | 28,1% | 96 | щонайменше 83 | 1 983 | |
| 183 тис. | 2,5% | 28% | 75 | щонайменше 64 | 2 440 | |
| 182 тис. | 2,5% | 27,6% | 87 | щонайменше 82 | 2 087 | |
| 174 тис. | 2,4% | 33,3% | 60 | щонайменше 52 | 2 893 | |
| 142 тис. | 1,9% | 27,8% | 237 | щонайменше 202 | 600 | |
| 109 тис. | 1,5% | 35,1% | 308 | щонайменше 265 | 353 | |
| 87,3 тис. | 1,2% | 35,7% | 14 | щонайменше 12 | 2 596 | |
| 64,3 тис. | 0,9% | 35,6% | 73 | щонайменше 60 | 881 | |
| 41,4 тис. | 0,6% | — | 0 | щонайменше 0 | — | |
| 23,3 тис. | 0,3% | 40% | 10 | щонайменше 6 | 2 328 | |
| 18,5 тис. | 0,3% | 9,1% | 11 | щонайменше 11 | 1 680 | |
| 14,7 тис. | 0,2% | 50% | 2 | щонайменше 2 | 7 329 | |
| 97,4 тис. | 1,3% | 25% | 68 | щонайменше 66 | 1 283 |
Parry немає · Multi-Hit 798. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,85 млн | 52,5% | 32,9% | Вбито на 4:54 | |
| 1,89 млн | 25,7% | 36,6% | Вбито на 2:06 | |
| 1,59 млн | 21,7% | 25,8% | Вбито на 2:25 | |
Destruction Spear | 10 | 0% | 0% | Вбито 2 |
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitБій 2:06 | Ruthilis of PainБій 2:25 | Talisra of the VoidБій 4:54 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | 12 954 | 12 285 | 12 025 | 10 853 | S · 4 301 | Заявлено гравцем |
| DeathDanceSiel | 24 447 | 23 350 | 18 978 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SvandyTiamat | 22 494 | 18 270 | 16 350 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NazdragulOdar | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 922 | 13 078 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| WildeHildeIsraphel | 9 721 | 8 435 | 8 189 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 688 | 503 540 | 1 029 619 | 6 | 5 |
| DeathDanceSiel | – | 136 908 | 2 551 | 127 135 | 569 558 | 9 | 14 |
| SvandyTiamat | – | 144 323 | 2 712 | 163 479 | 661 218 | 8 | 9 |
| NazdragulOdar | – | 130 879 | 2 604 | 104 661 | 231 619 | 7 | 4 |
| WildeHildeIsraphel | – | 146 555 | 2 803 | 1 506 199 | 450 447 | 3 | 5 |