Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:16
- 5 гравців
- 14 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 27,1 тис. · 23,5% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:22
27,6 тис.DPSШкода 8,09 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
21,5 тис.Середній DPS
27,1 тис.DPS лічильника
8,09 млнШкода
515HPS
194 тис.Лікування
24,1%Надлишкове лікування
347 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 431Удари
69,8%Critical Hit
4:22Активний час
4:58Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit69,8%
Втрачений час11,9%
Back Attack Hits10,4%
Частка влучань99,9%
Perfect Hits19,7%
Parry2
Double Hits9,9%
Ключові навички76,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 84,4% · Theostone: частка шкоди 1,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4,67 млн | 57,7% | 100% | 539 | 296 | 8 665 | |
| 823 тис. | 10,2% | 41,9% | 265 | 129 | 3 105 | |
| 698 тис. | 8,6% | 35,7% | 269 | 135 | 2 597 | |
| 601 тис. | 7,4% | 55% | 20 | 10 | 30,1 тис. | |
| 455 тис. | 5,6% | 61,8% | 76 | 67 | 5 988 | |
| 231 тис. | 2,9% | 99,1% | 114 | 57 | 2 026 | |
| 102 тис. | 1,3% | 35,7% | 28 | 14 | 3 637 | |
| 91,5 тис. | 1,1% | 50% | 22 | 22 | 4 158 | |
| 80,8 тис. | 1% | 66,7% | 3 | 3 | 26,9 тис. | |
| 63,5 тис. | 0,8% | 100% | 28 | 28 | 2 268 | |
| 55,3 тис. | 0,7% | 37,5% | 8 | 4 | 6 912 | |
| 54,2 тис. | 0,7% | 50% | 4 | 4 | 13,5 тис. | |
| 51,5 тис. | 0,6% | 57,9% | 19 | 19 | 2 708 | |
| 47,3 тис. | 0,6% | 46,7% | 15 | 15 | 3 155 | |
| 33,6 тис. | 0,4% | 33,3% | 12 | 12 | 2 802 | |
| 33,3 тис. | 0,4% | 44,4% | 9 | 9 | 3 696 |
Parry 2 · Multi-Hit 473
DPS за 5 сПік 52,9 тис. · середнє 27,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 1:02 | Kromede's DesireБій 2:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | 31 521 | 29 785 | 17 539 | 18 234 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| GustowskiMarchutan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 29 488 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| EnrageKromede | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 37 292 | 22 297 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| VynexBaba | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 22 113 | 14 850 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DzwiguBeritra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 447 | 11 861 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 312 | 118 612 | 233 181 | 0 | 10 |
| GustowskiMarchutan | – | 123 802 | 2 518 | 77 905 | 253 651 | 2 | 5 |
| EnrageKromede | – | 113 697 | 2 269 | 193 957 | 346 639 | 0 | 1 |
| VynexBaba | – | 110 033 | 2 440 | 0 | 117 223 | 2 | 9 |
| DzwiguBeritra | – | 103 380 | 2 136 | 630 521 | 185 733 | 1 | 12 |