Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:16
- 5 гравців
- 14 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 23 тис. · 20% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:36
23,4 тис.DPSШкода 6,86 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
18,2 тис.Середній DPS
23 тис.DPS лічильника
6,86 млнШкода
315HPS
119 тис.Лікування
33%Надлишкове лікування
23,7 тис.Щити
233 тис.Отримана шкода
0Смерті
821Удари
36,8%Critical Hit
4:36Активний час
4:58Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit36,8%
Втрачений час7,5%
Back Attack Hits17,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits12,5%
Parry0
Double Hits6,7%
Ключові навички64,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68,2% · Theostone: частка шкоди 0,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,44 млн | 35,6% | 100% | 157 | 157 | 15,5 тис. | |
| 1,48 млн | 21,6% | 100% | 17 | 11 | 87,2 тис. | |
| 482 тис. | 7% | 18,8% | 16 | 16 | 30,1 тис. | |
| 383 тис. | 5,6% | 25,4% | 71 | 65 | 5 388 | |
| 381 тис. | 5,5% | 17,2% | 64 | 62 | 5 947 | |
| 321 тис. | 4,7% | 24,5% | 49 | 47 | 6 547 | |
| 306 тис. | 4,5% | 15,5% | 71 | 67 | 4 316 | |
| 265 тис. | 3,9% | 21,6% | 153 | 80 | 1 733 | |
| 235 тис. | 3,4% | 26,7% | 30 | 29 | 7 830 | |
| 231 тис. | 3,4% | 4,2% | 24 | 21 | 9 630 | |
| 179 тис. | 2,6% | 18,7% | 139 | 139 | 1 291 | |
| 88,6 тис. | 1,3% | 11,1% | 9 | 9 | 9 847 | |
| 30,1 тис. | 0,4% | 16,7% | 12 | 12 | 2 507 | |
| 29,4 тис. | 0,4% | 14,3% | 7 | 7 | 4 201 | |
| 8 319 | 0,1% | 50% | 2 | 2 | 4 160 |
Parry 0 · Multi-Hit 344
DPS за 5 сПік 73,7 тис. · середнє 23,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 1:02 | Kromede's DesireБій 2:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | 31 521 | 29 785 | 17 539 | 18 234 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| GustowskiMarchutan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 29 488 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| EnrageKromede | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 37 292 | 22 297 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| VynexBaba | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 22 113 | 14 850 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DzwiguBeritra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 447 | 11 861 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 312 | 118 612 | 233 181 | 0 | 10 |
| GustowskiMarchutan | – | 123 802 | 2 518 | 77 905 | 253 651 | 2 | 5 |
| EnrageKromede | – | 113 697 | 2 269 | 193 957 | 346 639 | 0 | 1 |
| VynexBaba | – | 110 033 | 2 440 | 0 | 117 223 | 2 | 9 |
| DzwiguBeritra | – | 103 380 | 2 136 | 630 521 | 185 733 | 1 | 12 |