Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:35
- 5 гравців
- 22 вбивства
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 7 084 · 14,8% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 5:09
7 176DPSШкода 2,42 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
5 312Середній DPS
6 799DPS лічильника
2,42 млнШкода
102HPS
46,9 тис.Лікування
64,1%Надлишкове лікування
110 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 095Удари
20,8%Critical Hit
5:09Активний час
5:55Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit20,8%
Втрачений час9,4%
Back Attack Hits36,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits7,2%
Parry0
Double Hits6,3%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Speed Scroll
90,1%Sprint Mantra
89,5%Light of Protection
Ключові навички49,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 26,1% · Theostone: частка шкоди 2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 500 тис. | 20,7% | 22,4% | 272 | 157 | 1 839 | |
| 474 тис. | 19,6% | 21,5% | 293 | 177 | 1 619 | |
| 228 тис. | 9,4% | 14,8% | 81 | 58 | 2 813 | |
| 223 тис. | 9,2% | 11,1% | 9 | 7 | 24,7 тис. | |
| 205 тис. | 8,5% | 9,4% | 64 | 47 | 3 208 | |
| 189 тис. | 7,8% | 9,7% | 31 | 31 | 6 107 | |
| 148 тис. | 6,1% | 24,7% | 81 | 60 | 1 828 | |
| 139 тис. | 5,7% | 28,1% | 89 | 69 | 1 562 | |
| 130 тис. | 5,4% | 10,6% | 66 | 50 | 1 965 | |
| 47,2 тис. | 2% | 19,4% | 31 | 31 | 1 523 | |
| 28,7 тис. | 1,2% | 33,3% | 15 | 12 | 1 915 | |
| 28,4 тис. | 1,2% | 14,3% | 14 | 7 | 2 026 | |
| 20,3 тис. | 0,8% | 88,2% | 17 | 17 | 1 193 | |
| 19,9 тис. | 0,8% | 16,7% | 6 | 6 | 3 320 | |
| 18 тис. | 0,7% | 0% | 14 | 5 | 1 289 | |
| 16,5 тис. | 0,7% | 10% | 10 | 6 | 1 646 | |
| 4 106 | 0,2% | 0% | 2 | 1 | 2 053 |
Parry 0 · Multi-Hit 207
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 817 тис. | 33,8% | 18,4% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 556 тис. | 23% | 21,4% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 496 тис. | 20,5% | 13,3% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 551 тис. | 22,8% | 31,4% | Вбито 17 |
DPS за 5 сПік 29,5 тис. · середнє 7 176 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:11 | Enhanced HarconБій 1:14 | Ultimate BerkБій 3:10 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | 13 824 | 12 515 | 7 427 | 7 636 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| XiangzirenTahavatha | 21 597 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CHELUGauss | 10 166 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DaustLamuatan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JinwouLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | – | 41 849 | 864 | 116 270 | 90 494 | 0 | 6 |
| XiangzirenTahavatha | – | 87 044 | 1 498 | 203 508 | 71 209 | 0 | 5 |
| CHELUGauss | – | 55 808 | 1 323 | 46 886 | 110 154 | 0 | 2 |
| DaustLamuatan | – | 55 381 | 1 092 | 10 525 | 58 186 | 0 | 4 |
| JinwouLumiel | – | 59 104 | 1 117 | 26 492 | 76 344 | 0 | 3 |