Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 11:44
- 5 гравців
- 22 вбивства
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 16,2 тис. · 20,7% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 8:24
17,3 тис.DPSШкода 9,63 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,7 тис.Середній DPS
16,2 тис.DPS лічильника
9,63 млнШкода
172HPS
122 тис.Лікування
74%Надлишкове лікування
230 тис.Отримана шкода
2Смерті
3 509Удари
48,8%Critical Hit
38,6%Частка призваних істот
8:24Активний час
9:53Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit48,8%
Втрачений час15%
Back Attack Hits51,2%
Частка влучань99,9%
Perfect Hits16,1%
Parry3
Double Hits7,8%
Найбільше шкоди під ефектом
64,7%Element Unification
63,3%Undefeated Mantra
62,9%Sprint Mantra
Ключові навички37,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 54,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,46 млн | 15,2% | 42,6% | 136 | щонайменше 113 | 10,8 тис. | |
| 1,15 млн | 11,9% | 43,3% | 335 | щонайменше 253 | 3 428 | |
| 966 тис. | 10% | 40,4% | 334 | щонайменше 176 | 2 893 | |
| 822 тис. | 8,5% | 43,1% | 130 | щонайменше 105 | 6 326 | |
| 631 тис. | 6,5% | 40% | 115 | щонайменше 82 | 5 454 | |
| 439 тис. | 4,6% | 51,6% | 223 | щонайменше 213 | 1 968 | |
| 439 тис. | 4,6% | 39,7% | 58 | щонайменше 48 | 3 434 | |
| 427 тис. | 4,4% | 55% | 131 | щонайменше 64 | 3 261 | |
| 387 тис. | 4% | 50% | 40 | щонайменше 37 | 9 681 | |
| 337 тис. | 3,5% | 47,7% | 375 | щонайменше 337 | 899 | |
| 324 тис. | 3,4% | 89% | 246 | щонайменше 114 | 1 316 | |
| 318 тис. | 3,3% | 54,2% | 155 | щонайменше 155 | 2 055 | |
| 293 тис. | 3% | 28,9% | 45 | щонайменше 39 | 6 510 | |
| 245 тис. | 2,5% | 41,7% | 187 | щонайменше 139 | 1 312 | |
| 245 тис. | 2,5% | 49% | 102 | щонайменше 95 | 2 403 | |
| 208 тис. | 2,2% | 47,7% | 239 | щонайменше 224 | 869 | |
| 156 тис. | 1,6% | 46,2% | 290 | щонайменше 276 | 539 | |
| 152 тис. | 1,6% | 35,1% | 74 | щонайменше 73 | 2 058 | |
| 150 тис. | 1,6% | 54,2% | 59 | щонайменше 58 | 2 542 | |
| 141 тис. | 1,5% | 39,1% | 46 | щонайменше 46 | 3 067 | |
| 85,9 тис. | 0,9% | 53,8% | 13 | щонайменше 11 | 3 328 | |
| 68 тис. | 0,7% | 48,4% | 93 | щонайменше 78 | 731 | |
| 51,2 тис. | 0,5% | 40% | 10 | щонайменше 7 | 5 122 | |
| 40,7 тис. | 0,4% | 85,7% | 7 | щонайменше 5 | 5 809 | |
| 29,2 тис. | 0,3% | 23,5% | 17 | щонайменше 17 | 1 717 | |
| 9 453 | 0,1% | 55,6% | 18 | щонайменше 18 | 525 | |
| 8 674 | 0,1% | 50% | 2 | щонайменше 2 | 4 337 | |
| 45,2 тис. | 0,5% | 62,1% | 29 | щонайменше 26 | 1 559 |
Parry 3 · Multi-Hit 1 009 Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 5,17 млн | 53,6% | 49,2% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 1,83 млн | 19% | 49,6% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 1,53 млн | 15,9% | 43,8% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 1,10 млн | 11,4% | 52,3% | Вбито 16 |
DPS за 5 сПік 66,3 тис. · середнє 17,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:24 | Black Smoke MuruteБій 1:41 | Kromede's DesireНе вбито | Kromede's DesireНе вбито | Kromede's DesireБій 3:27 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | 29 397 | 26 101 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 20 356 | 16 153 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| TyLeeBakarma | 17 092 | 9 713 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 12 899 | 8 635 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AceDeadLudra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 25 884 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DarkcronicleMarchutan | 22 191 | 20 213 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 18 693 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JaquieSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 100 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | – | 92 506 | 2 106 | 100 889 | 309 324 | 4 | 6 |
| TyLeeBakarma | – | 105 896 | 2 313 | 418 537 | 354 654 | 2 | 5 |
| AceDeadLudra | – | 103 271 | 2 408 | 203 202 | 487 187 | 1 | 6 |
| DarkcronicleMarchutan | – | 96 030 | 2 186 | 121 681 | 229 760 | 2 | 10 |
| JaquieSiel | – | 93 758 | 2 165 | 489 650 | 522 355 | 9 | 14 |