Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 11:44
- 5 гравців
- 22 вбивства
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11 тис. · 13,1% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 8:03
—DPSШкода 6,08 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 635Середній DPS
10,3 тис.DPS лічильника
6,08 млнШкода
594HPS
419 тис.Лікування
57,7%Надлишкове лікування
65,9 тис.Щити
355 тис.Отримана шкода
2Смерті
926Удари
43,5%Critical Hit
8:03Активний час
9:53Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit43,5%
Втрачений час12,6%
Back Attack Hits53,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,4%
Parry0
Double Hits8,2%
Найбільше шкоди під ефектом
99,9%Sprint Mantra
99,5%Undefeated Mantra
88,2%Spinning Strike
Ключові навички56,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 41,3% · Theostone: частка шкоди 0,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,18 млн | 19,3% | 20,2% | 109 | 106 | 10,8 тис. | |
| 1,14 млн | 18,8% | 17,7% | 96 | 96 | 11,9 тис. | |
| 1,10 млн | 18% | 24,9% | 225 | 132 | 4 876 | |
| 769 тис. | 12,6% | 21,9% | 96 | 96 | 8 009 | |
| 731 тис. | 12% | 21,7% | 23 | 19 | 31,8 тис. | |
| 268 тис. | 4,4% | 50,7% | 67 | 67 | 3 999 | |
| 262 тис. | 4,3% | 98,4% | 187 | 92 | 1 399 | |
| 221 тис. | 3,6% | 32,1% | 28 | 28 | 7 889 | |
| 141 тис. | 2,3% | 17,4% | 23 | 22 | 6 129 | |
| 98,7 тис. | 1,6% | 22,2% | 9 | 9 | 11 тис. | |
| 78,4 тис. | 1,3% | 88,2% | 51 | 51 | 1 538 | |
| 38,5 тис. | 0,6% | — | 0 | 0 | — | |
| 29,3 тис. | 0,5% | 28,6% | 7 | 7 | 4 189 | |
| 26 тис. | 0,4% | 33,3% | 3 | 3 | 8 683 | |
| 3 924 | 0,1% | 50% | 2 | 2 | 1 962 |
Parry 0 · Multi-Hit 358
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 3,25 млн | 53,5% | 42,1% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 1,34 млн | 22,1% | 44,6% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 960 тис. | 15,8% | 49,4% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 527 тис. | 8,7% | 31,3% | Вбито 12 |
DPS за 5 сПік 45,5 тис. · середнє 11 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:24 | Black Smoke MuruteБій 1:41 | Kromede's DesireНе вбито | Kromede's DesireНе вбито | Kromede's DesireБій 3:27 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | 29 397 | 26 101 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 20 356 | 16 153 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| TyLeeBakarma | 17 092 | 9 713 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 12 899 | 8 635 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AceDeadLudra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 25 884 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DarkcronicleMarchutan | 22 191 | 20 213 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 18 693 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JaquieSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 100 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | – | 92 506 | 2 106 | 100 889 | 309 324 | 4 | 6 |
| TyLeeBakarma | – | 105 896 | 2 313 | 418 537 | 354 654 | 2 | 5 |
| AceDeadLudra | – | 103 271 | 2 408 | 203 202 | 487 187 | 1 | 6 |
| DarkcronicleMarchutan | – | 96 030 | 2 186 | 121 681 | 229 760 | 2 | 10 |
| JaquieSiel | – | 93 758 | 2 165 | 489 650 | 522 355 | 9 | 14 |