Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 11:44
- 5 гравців
- 22 вбивства
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 19,2 тис. · 24,4% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 8:22
20,5 тис.DPSШкода 11,38 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
16,2 тис.Середній DPS
19,2 тис.DPS лічильника
11,38 млнШкода
143HPS
101 тис.Лікування
48,6%Надлишкове лікування
309 тис.Отримана шкода
4Смерті
3 337Удари
28%Critical Hit
8:22Активний час
9:53Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit28%
Втрачений час15,3%
Back Attack Hits42,4%
Частка влучань99,8%
Perfect Hits10,3%
Parry7
Double Hits4,9%
Найбільше шкоди під ефектом
99,7%Speed Scroll
99,1%Courage Scroll
98,3%Benediction Scroll
Ключові навички35% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 30,6% · Theostone: частка шкоди 2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,74 млн | 15,3% | 25,9% | 58 | 22 | 29,9 тис. | |
| 1,22 млн | 10,7% | 19,9% | 196 | 174 | 6 223 | |
| 1,03 млн | 9,1% | 14,3% | 196 | 172 | 5 270 | |
| 983 тис. | 8,6% | 9,9% | 81 | 81 | 12,1 тис. | |
| 904 тис. | 7,9% | 14,8% | 528 | 245 | 1 711 | |
| 809 тис. | 7,1% | 18,3% | 398 | 81 | 2 034 | |
| 689 тис. | 6,1% | 17,8% | 157 | 126 | 4 093 | |
| 610 тис. | 5,4% | 29,5% | 156 | 154 | 3 597 | |
| 606 тис. | 5,3% | 96,5% | 374 | 142 | 1 621 | |
| 324 тис. | 2,8% | 28,4% | 134 | 134 | 2 419 | |
| 319 тис. | 2,8% | 11,5% | 104 | 104 | 3 064 | |
| 293 тис. | 2,6% | 11,4% | 35 | 31 | 8 380 | |
| 289 тис. | 2,5% | 11,4% | 88 | 88 | 3 289 | |
| 283 тис. | 2,5% | 11% | 73 | 73 | 3 876 | |
| 257 тис. | 2,3% | 16% | 25 | 25 | 10,3 тис. | |
| 233 тис. | 2% | 30,3% | 33 | 33 | 7 049 | |
| 187 тис. | 1,6% | 31,3% | 16 | 14 | 11,7 тис. | |
| 154 тис. | 1,4% | 21% | 100 | 100 | 1 538 | |
| 152 тис. | 1,3% | 22,3% | 264 | 264 | 575 | |
| 122 тис. | 1,1% | 28,7% | 289 | 288 | 423 | |
| 105 тис. | 0,9% | 15,4% | 13 | 12 | 8 059 | |
| 69,3 тис. | 0,6% | 5,6% | 18 | 17 | 3 851 | |
| 3 933 | 0% | 0% | 1 | 1 | 1 287 |
Parry 7 · Multi-Hit 1 058
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 5,54 млн | 48,7% | 28,3% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 2,28 млн | 20,1% | 22,2% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 2,13 млн | 18,7% | 29,9% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 1,43 млн | 12,6% | 36,9% | Вбито 19 |
DPS за 5 сПік 76,8 тис. · середнє 20,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:24 | Black Smoke MuruteБій 1:41 | Kromede's DesireНе вбито | Kromede's DesireНе вбито | Kromede's DesireБій 3:27 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | 29 397 | 26 101 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 20 356 | 16 153 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| TyLeeBakarma | 17 092 | 9 713 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 12 899 | 8 635 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AceDeadLudra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 25 884 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DarkcronicleMarchutan | 22 191 | 20 213 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 18 693 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JaquieSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 100 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | – | 92 506 | 2 106 | 100 889 | 309 324 | 4 | 6 |
| TyLeeBakarma | – | 105 896 | 2 313 | 418 537 | 354 654 | 2 | 5 |
| AceDeadLudra | – | 103 271 | 2 408 | 203 202 | 487 187 | 1 | 6 |
| DarkcronicleMarchutan | – | 96 030 | 2 186 | 121 681 | 229 760 | 2 | 10 |
| JaquieSiel | – | 93 758 | 2 165 | 489 650 | 522 355 | 9 | 14 |