Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:46
- 5 гравців
- 26 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 5 712 · 12,8% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 5:21
6 643DPSШкода 2,26 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
4 834Середній DPS
5 712DPS лічильника
2,26 млнШкода
127HPS
59,4 тис.Лікування
61,1%Надлишкове лікування
225 тис.Отримана шкода
2Смерті
999Удари
19,6%Critical Hit
5:21Активний час
6:35Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit19,6%
Втрачений час18,6%
Back Attack Hits50,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits6,8%
Parry0
Double Hits4,6%
Найбільше шкоди під ефектом
97,4%Light of Protection
97,4%Sprint Mantra
72,8%Murderous Burst
Ключові навички49,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 29,4% · Theostone: частка шкоди 2,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 435 тис. | 19,3% | 19,9% | 241 | 139 | 1 806 | |
| 396 тис. | 17,6% | 18,1% | 254 | 164 | 1 560 | |
| 281 тис. | 12,5% | 20% | 10 | 8 | 28,1 тис. | |
| 253 тис. | 11,2% | 24,4% | 82 | 53 | 3 082 | |
| 159 тис. | 7,1% | 25% | 48 | 38 | 3 317 | |
| 133 тис. | 5,9% | 19% | 63 | 51 | 2 112 | |
| 124 тис. | 5,5% | 21,1% | 19 | 19 | 6 550 | |
| 120 тис. | 5,3% | 12,7% | 71 | 61 | 1 694 | |
| 106 тис. | 4,7% | 17,6% | 74 | 61 | 1 428 | |
| 59,6 тис. | 2,6% | 19,5% | 41 | 41 | 1 454 | |
| 35,2 тис. | 1,6% | 9,5% | 21 | 16 | 1 676 | |
| 33,5 тис. | 1,5% | 16,7% | 6 | 6 | 5 589 | |
| 33,5 тис. | 1,5% | 5,6% | 18 | 9 | 1 860 | |
| 24,7 тис. | 1,1% | 6,3% | 16 | 9 | 1 543 | |
| 23,7 тис. | 1% | 94,1% | 17 | 17 | 1 394 | |
| 22,9 тис. | 1% | 0% | 10 | 4 | 2 286 | |
| 15,5 тис. | 0,7% | 12,5% | 8 | 5 | 1 944 |
Parry 0 · Multi-Hit 190
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 735 тис. | 32,5% | 15,6% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 555 тис. | 24,6% | 15,4% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 461 тис. | 20,4% | 19,5% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 506 тис. | 22,4% | 31,7% | Вбито 19 |
DPS за 5 сПік 34,6 тис. · середнє 6 643 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:15 | Enhanced HarconБій 1:10 | Ultimate BerkБій 3:13 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | 14 702 | 16 735 | 7 191 | 7 895 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| XiangzirenTahavatha | 18 684 | 22 473 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DaustLamuatan | 10 030 | 11 666 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JinwouLumiel | 11 233 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CHELUGauss | 9 357 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | – | 41 849 | 864 | 136 941 | 118 170 | 0 | 6 |
| XiangzirenTahavatha | – | 87 044 | 1 498 | 220 089 | 79 222 | 0 | 9 |
| DaustLamuatan | – | 55 154 | 1 091 | 9 268 | 87 787 | 0 | 2 |
| JinwouLumiel | – | 59 004 | 1 117 | 26 732 | 74 455 | 0 | 0 |
| CHELUGauss | – | 55 808 | 1 323 | 59 440 | 225 022 | 2 | 1 |