Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:11
- 5 гравців
- 35 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,3 тис. · 24% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:15
13,7 тис.DPSШкода 5,72 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11,6 тис.Середній DPS
13,3 тис.DPS лічильника
5,72 млнШкода
53HPS
26,5 тис.Лікування
16%Надлишкове лікування
103 тис.Отримана шкода
1Смерті
2 160Удари
32,1%Critical Hit
6:15Активний час
7:10Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit32,1%
Втрачений час12,8%
Back Attack Hits39,5%
Частка влучань98,1%
Perfect Hits9,1%
Parry40
Double Hits5,6%
Найбільше шкоди під ефектом
99,6%Light of Protection
90,4%Fire Mark
82,8%Light of Regeneration
Ключові навички34,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 36%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 809 тис. | 14,2% | 13,9% | 122 | 122 | 6 632 | |
| 620 тис. | 10,9% | 21,2% | 165 | 133 | 3 759 | |
| 533 тис. | 9,3% | 13,8% | 138 | 103 | 3 553 | |
| 528 тис. | 9,2% | 19,6% | 321 | 65 | 1 644 | |
| 526 тис. | 9,2% | 16,7% | 168 | 134 | 3 133 | |
| 513 тис. | 9% | 16% | 144 | 144 | 3 112 | |
| 487 тис. | 8,5% | 100% | 338 | 142 | 1 442 | |
| 307 тис. | 5,4% | 100% | 33 | 28 | 9 302 | |
| 268 тис. | 4,7% | 27,8% | 18 | 16 | 14,9 тис. | |
| 159 тис. | 2,8% | 17,5% | 63 | 63 | 2 521 | |
| 141 тис. | 2,5% | 27,1% | 48 | 48 | 2 943 | |
| 140 тис. | 2,5% | 18,2% | 77 | 77 | 1 820 | |
| 114 тис. | 2% | 17,9% | 190 | 190 | 598 | |
| 111 тис. | 1,9% | 27,3% | 33 | 33 | 3 355 | |
| 103 тис. | 1,8% | 15,4% | 13 | 13 | 7 949 | |
| 93,4 тис. | 1,6% | 30,8% | 13 | 10 | 7 183 | |
| 92,1 тис. | 1,6% | 17,7% | 203 | 203 | 454 | |
| 73,2 тис. | 1,3% | 11,5% | 52 | 52 | 1 408 | |
| 48,7 тис. | 0,9% | 6,3% | 16 | 14 | 3 047 | |
| 48,7 тис. | 0,9% | 40% | 5 | 5 | 9 746 |
Parry 40 · Multi-Hit 438
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Divine Auldor | 2,55 млн | 44,5% | 29,8% | Вбито 1 |
| Guardian Captain Raur | 1,52 млн | 26,5% | 26,8% | Вбито 1 |
| Judge Urahum | 1,11 млн | 19,4% | 32,1% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 542 тис. | 9,5% | 60,5% | Вбито 19 |
DPS за 5 сПік 44,5 тис. · середнє 13,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 2:06 | Judge UrahumБій 1:39 | Divine AuldorБій 3:09 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EsedielllVaizel | 11 673 | 15 681 | 10 502 | 10 230 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| mReZemurru | 13 459 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 439 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MonkDaggerQuai | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 873 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FoleyVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 067 | 9 711 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| lonelysLumiel | 8 802 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 560 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EsedielllVaizel | – | 82 259 | 1 493 | 8 161 | 91 433 | 1 | 2 |
| mReZemurru | – | 78 819 | 1 733 | 26 523 | 103 231 | 1 | 0 |
| MonkDaggerQuai | – | 82 481 | 1 468 | 40 530 | 150 042 | 0 | 7 |
| FoleyVaizel | – | 85 242 | 1 854 | 233 340 | 431 001 | 1 | 8 |
| lonelysLumiel | – | 68 618 | 1 431 | 464 940 | 116 500 | 0 | 1 |