Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:07
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 18,7 тис. · 18,6% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 5:11
18,8 тис.DPSШкода 6,59 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,4 тис.Середній DPS
18,3 тис.DPS лічильника
6,59 млнШкода
59HPS
25,5 тис.Лікування
37,8%Надлишкове лікування
221 тис.Отримана шкода
3Смерті
1 713Удари
31,8%Critical Hit
5:11Активний час
6:00Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit31,8%
Втрачений час11,6%
Back Attack Hits40,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,4%
Parryнемає
Double Hits7,5%
Найбільше шкоди під ефектом
92,9%Sprint Mantra
92,6%Undefeated Mantra
91%Bleed
Ключові навички42,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 29,5% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,08 млн | 16,4% | 19,2% | 26 | 12 | 41,6 тис. | |
| 882 тис. | 13,4% | 11,1% | 90 | 90 | 9 795 | |
| 829 тис. | 12,6% | 100% | 296 | 129 | 2 799 | |
| 632 тис. | 9,6% | 11,2% | 249 | 50 | 2 539 | |
| 544 тис. | 8,3% | 3,3% | 92 | 73 | 5 518 | |
| 426 тис. | 6,5% | 13,1% | 84 | 84 | 5 073 | |
| 377 тис. | 5,7% | 7,6% | 92 | 92 | 4 098 | |
| 365 тис. | 5,5% | 8,2% | 98 | 98 | 3 720 | |
| 275 тис. | 4,2% | 4,2% | 48 | 48 | 5 437 | |
| 244 тис. | 3,7% | 17,2% | 87 | 87 | 2 809 | |
| 216 тис. | 3,3% | 95,5% | 111 | 54 | 1 947 | |
| 130 тис. | 2% | 0% | 12 | 12 | 10,9 тис. | |
| 108 тис. | 1,6% | 12,2% | 172 | 171 | 630 | |
| 107 тис. | 1,6% | 15,4% | 13 | 11 | 8 268 | |
| 95,4 тис. | 1,4% | 5,4% | 56 | 56 | 1 703 | |
| 71,4 тис. | 1,1% | 16,7% | 6 | 6 | 11,9 тис. | |
| 68,7 тис. | 1% | 13,1% | 107 | 107 | 642 | |
| 67,9 тис. | 1% | 0% | 8 | 8 | 8 489 | |
| 59,9 тис. | 0,9% | 16,7% | 12 | 10 | 4 989 | |
| 4 583 | 0,1% | 18,5% | 54 | 52 | 85 |
Parry немає · Multi-Hit 577. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,32 млн | 50,3% | 32,6% | Вбито на 3:00 | |
| 1,58 млн | 24% | 26,9% | Вбито на 1:12 | |
| 1,38 млн | 21% | 26,5% | Вбито на 1:36 | |
Flame Spirit | 108 тис. | 1,6% | 81,8% | Вбито 2 |
Merciless Spark Spirit | 76,9 тис. | 1,2% | 89,5% | Вбито на 0:23 |
Lava Spider | 74,3 тис. | 1,1% | 59,1% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 40,2% |
Merciless Flame Spirit | 41,4 тис. | 0,6% | 90,9% | Вбито на 0:22 |
Spark Spirit | 5 618 | 0,1% | 0% | Вбито на 1:23 |
DPS за 5 сПік 61,3 тис. · середнє 18,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:12 | Black Smoke MuruteБій 1:36 | Kromede's DesireБій 3:01 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KrachbumenteNania | 39 437 | 42 224 | 25 201 | 26 904 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 28 288 | 23 146 | 18 290 | 17 780 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AethyraQuai | 25 331 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 278 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MeikoQuai | 26 672 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 618 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| feiyuiuiAriel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 221 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KrachbumenteNania | – | 136 060 | 2 514 | 26 698 | 176 141 | 0 | 5 |
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 312 | 92 739 | 250 342 | 0 | 10 |
| AethyraQuai | – | 119 800 | 2 347 | 25 523 | 221 021 | 3 | 4 |
| MeikoQuai | – | 115 280 | 2 159 | 220 655 | 232 294 | 1 | 2 |
| feiyuiuiAriel | – | 99 061 | 2 213 | 550 032 | 134 419 | 1 | 7 |