Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:07
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 32,6 тис. · 32,4% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:34
32,8 тис.DPSШкода 11,50 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
26,9 тис.Середній DPS
31,9 тис.DPS лічильника
11,50 млнШкода
62HPS
26,7 тис.Лікування
71,6%Надлишкове лікування
176 тис.Отримана шкода
0Смерті
2 381Удари
51,8%Critical Hit
5:34Активний час
6:00Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit51,8%
Втрачений час5%
Back Attack Hits67,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,7%
Parryнемає
Double Hits12%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Speed Scroll
100%Benediction Scroll
99,8%Courage Scroll
Ключові навички50% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 63,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,60 млн | 22,6% | 39,3% | 56 | 28 | 46,4 тис. | |
| 2,05 млн | 17,8% | 50,4% | 799 | 426 | 2 569 | |
| 1,09 млн | 9,5% | 52,6% | 95 | 82 | 10,7 тис. | |
| 921 тис. | 8% | 55% | 149 | 149 | 6 182 | |
| 733 тис. | 6,4% | 52% | 25 | 22 | 29,3 тис. | |
| 538 тис. | 4,7% | 53,3% | 30 | 26 | 17,9 тис. | |
| 391 тис. | 3,4% | 23,1% | 39 | 39 | 10 тис. | |
| 373 тис. | 3,2% | 37,5% | 40 | 32 | 9 320 | |
| 368 тис. | 3,2% | 54,9% | 206 | 206 | 1 788 | |
| 366 тис. | 3,2% | 54,4% | 125 | 125 | 2 930 | |
| 346 тис. | 3% | 53,9% | 76 | 76 | 4 549 | |
| 317 тис. | 2,8% | 59,6% | 146 | 146 | 2 175 | |
| 293 тис. | 2,5% | 46,8% | 252 | 84 | 1 162 | |
| 268 тис. | 2,3% | 50% | 18 | 18 | 14,9 тис. | |
| 262 тис. | 2,3% | 47,9% | 94 | 94 | 2 784 | |
| 232 тис. | 2% | 57,1% | 14 | 12 | 13,7 тис. | |
| 226 тис. | 2% | 51,3% | 156 | 156 | 1 451 | |
| 120 тис. | 1% | 90,2% | 61 | 26 | 1 959 |
Parry немає · Multi-Hit 934. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,57 млн | 39,8% | 53,4% | Вбито на 3:00 | |
| 3,54 млн | 30,8% | 51,3% | Вбито на 1:36 | |
| 2,57 млн | 22,4% | 49,1% | Вбито на 1:12 | |
Flame Spirit | 354 тис. | 3,1% | 51,4% | Вбито 4 · Залишилось здоров'я 100% |
Lava Spider | 228 тис. | 2% | 59,5% | Вбито 6 · Залишилось здоров'я 100% |
Spark Spirit | 97,4 тис. | 0,8% | 72,2% | Вбито на 1:23 |
Merciless Spark Spirit | 68,5 тис. | 0,6% | 44,4% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 90,7% |
Merciless Flame Spirit | 65,1 тис. | 0,6% | 40% | Вбито на 0:22 |
DPS за 5 сПік 96,3 тис. · середнє 32,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:12 | Black Smoke MuruteБій 1:36 | Kromede's DesireБій 3:01 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KrachbumenteNania | 39 437 | 42 224 | 25 201 | 26 904 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 28 288 | 23 146 | 18 290 | 17 780 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AethyraQuai | 25 331 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 278 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MeikoQuai | 26 672 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 618 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| feiyuiuiAriel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 221 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KrachbumenteNania | – | 136 060 | 2 514 | 26 698 | 176 141 | 0 | 5 |
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 312 | 92 739 | 250 342 | 0 | 10 |
| AethyraQuai | – | 119 800 | 2 347 | 25 523 | 221 021 | 3 | 4 |
| MeikoQuai | – | 115 280 | 2 159 | 220 655 | 232 294 | 1 | 2 |
| feiyuiuiAriel | – | 99 061 | 2 213 | 550 032 | 134 419 | 1 | 7 |