Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:28
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 14,9 тис. · 21,3% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 3:07
16,1 тис.DPSШкода 3,36 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
12,5 тис.Середній DPS
14,9 тис.DPS лічильника
3,36 млнШкода
120HPS
32,4 тис.Лікування
67%Надлишкове лікування
15,7 тис.Щити
29,2 тис.Отримана шкода
0Смерті
570Удари
45,4%Critical Hit
3:07Активний час
3:44Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit45,4%
Втрачений час16,8%
Back Attack Hits77,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,3%
Parry0
Double Hits4,9%
Ключові навички66,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 54,8% · Theostone: частка шкоди 1,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 955 тис. | 28,4% | 48% | 75 | 63 | 12,7 тис. | |
| 853 тис. | 25,4% | 32,7% | 156 | 83 | 5 468 | |
| 424 тис. | 12,6% | 25% | 12 | 8 | 35,3 тис. | |
| 224 тис. | 6,7% | 41,7% | 48 | 48 | 4 675 | |
| 192 тис. | 5,7% | 43,8% | 16 | 16 | 12 тис. | |
| 122 тис. | 3,6% | 58,3% | 12 | 12 | 10,2 тис. | |
| 114 тис. | 3,4% | 25% | 12 | 12 | 9 488 | |
| 110 тис. | 3,3% | 42,9% | 7 | 7 | 15,7 тис. | |
| 86,7 тис. | 2,6% | 96,8% | 63 | 32 | 1 376 | |
| 69,2 тис. | 2,1% | 26,3% | 38 | 23 | 1 821 | |
| 57 тис. | 1,7% | 44,8% | 58 | 18 | 983 | |
| 42,3 тис. | 1,3% | 35,3% | 17 | 9 | 2 490 | |
| 31,2 тис. | 0,9% | 100% | 13 | 13 | 2 402 | |
| 23,5 тис. | 0,7% | 25% | 4 | 4 | 5 867 | |
| 23,3 тис. | 0,7% | 31,4% | 35 | 35 | 665 | |
| 21 тис. | 0,6% | 50% | 2 | 2 | 10,5 тис. | |
| 14,6 тис. | 0,4% | 0% | 2 | 2 | 7 288 |
Parry 0 · Multi-Hit 125
DPS за 5 сПік 61 тис. · середнє 16,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:58 | Enhanced HarconБій 0:54 | Ultimate BerkБій 1:35 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SharrrkAriel | 36 937 | 25 321 | 20 825 | 20 570 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ぺるふぁんAriel | 18 383 | 17 958 | 10 832 | 11 495 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| Signa4Ariel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 554 | 7 323 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| uiidoNemon | 11 821 | 8 905 | 7 087 | 6 897 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AstreaTriniel | 22 848 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 872 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SharrrkAriel | – | 75 884 | 1 318 | 14 730 | 33 416 | 0 | 2 |
| ぺるふぁんAriel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 839 | 43 730 | 77 330 | 0 | 1 |
| Signa4Ariel | – | 71 732 | 1 239 | 5 978 | 20 030 | 0 | 0 |
| uiidoNemon | – | 61 414 | 1 242 | 88 435 | 60 557 | 0 | 1 |
| AstreaTriniel | – | 73 189 | 1 576 | 32 424 | 29 150 | 0 | 1 |