Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:28
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 19,9 тис. · 12,5% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 1:34
9 433DPSШкода 1,96 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 323Середній DPS
8 733DPS лічильника
1,96 млнШкода
22HPS
5 978Лікування
81,8%Надлишкове лікування
20 тис.Отримана шкода
0Смерті
392Удари
66,3%Critical Hit
1:34Активний час
3:44Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit66,3%
Втрачений час3,7%
Back Attack Hits81,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,5%
Parry0
Double Hits8,2%
Ключові навички81% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 79,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,19 млн | 60,5% | 100% | 159 | 100 | 7 471 | |
| 222 тис. | 11,3% | 45,1% | 71 | 37 | 3 134 | |
| 182 тис. | 9,3% | 31,4% | 70 | 41 | 2 602 | |
| 94,3 тис. | 4,8% | 25% | 4 | 2 | 23,6 тис. | |
| 92,8 тис. | 4,7% | 38,9% | 18 | 18 | 5 158 | |
| 37,7 тис. | 1,9% | 50% | 12 | 6 | 3 144 | |
| 36,3 тис. | 1,8% | 40% | 10 | 10 | 3 630 | |
| 27,3 тис. | 1,4% | 94,4% | 18 | 9 | 1 516 | |
| 22,1 тис. | 1,1% | 33,3% | 6 | 3 | 3 684 | |
| 21,1 тис. | 1,1% | 16,7% | 6 | 6 | 3 515 | |
| 19,9 тис. | 1% | 50% | 8 | 8 | 2 490 | |
| 11,5 тис. | 0,6% | 100% | 5 | 5 | 2 295 | |
| 9 377 | 0,5% | 0% | 5 | 4 | 1 875 |
Parry 0 · Multi-Hit 97
DPS за 5 сПік 43,9 тис. · середнє 9 433 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:58 | Enhanced HarconБій 0:54 | Ultimate BerkБій 1:35 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SharrrkAriel | 36 937 | 25 321 | 20 825 | 20 570 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ぺるふぁんAriel | 18 383 | 17 958 | 10 832 | 11 495 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| Signa4Ariel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 554 | 7 323 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| uiidoNemon | 11 821 | 8 905 | 7 087 | 6 897 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AstreaTriniel | 22 848 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 872 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SharrrkAriel | – | 75 884 | 1 318 | 14 730 | 33 416 | 0 | 2 |
| ぺるふぁんAriel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 839 | 43 730 | 77 330 | 0 | 1 |
| Signa4Ariel | – | 71 732 | 1 239 | 5 978 | 20 030 | 0 | 0 |
| uiidoNemon | – | 61 414 | 1 242 | 88 435 | 60 557 | 0 | 1 |
| AstreaTriniel | – | 73 189 | 1 576 | 32 424 | 29 150 | 0 | 1 |