Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 10:22
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 41,4 тис. · 27% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 7:22
41,3 тис.DPSШкода 18,46 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
29,7 тис.Середній DPS
41,4 тис.DPS лічильника
18,46 млнШкода
143HPS
89,1 тис.Лікування
80,3%Надлишкове лікування
118 тис.Отримана шкода
0Смерті
3 581Удари
39,2%Critical Hit
42,5%Частка призваних істот
7:22Активний час
7:26Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit39,2%
Втрачений час0,9%
Back Attack Hits57,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits20,8%
Parryнемає
Double Hits9,4%
Найбільше шкоди під ефектом
66,6%Element Unification
64%All Element Boost
62,8%Insignia
Ключові навички36,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 48,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,94 млн | 15,9% | 37,8% | 492 | щонайменше 396 | 5 980 | |
| 2,37 млн | 12,9% | 40% | 90 | щонайменше 78 | 26,4 тис. | |
| 1,49 млн | 8,1% | 37,7% | 530 | щонайменше 429 | 2 814 | |
| 1,42 млн | 7,7% | 39,4% | 109 | щонайменше 88 | 13 тис. | |
| 1,20 млн | 6,5% | 35,7% | 286 | щонайменше 157 | 4 187 | |
| 1,19 млн | 6,4% | 39,1% | 87 | щонайменше 70 | 13,6 тис. | |
| 1,05 млн | 5,7% | 41,9% | 186 | щонайменше 164 | 5 644 | |
| 1,04 млн | 5,6% | 38,8% | 160 | щонайменше 71 | 6 503 | |
| 664 тис. | 3,6% | 41,1% | 56 | щонайменше 47 | 5 212 | |
| 648 тис. | 3,5% | 44,1% | 211 | щонайменше 183 | 3 072 | |
| 570 тис. | 3,1% | 35,5% | 107 | щонайменше 90 | 5 325 | |
| 560 тис. | 3% | 27% | 37 | щонайменше 32 | 15,1 тис. | |
| 477 тис. | 2,6% | 37,5% | 112 | щонайменше 96 | 4 260 | |
| 469 тис. | 2,5% | 50% | 122 | щонайменше 104 | 3 846 | |
| 410 тис. | 2,2% | 39,8% | 241 | щонайменше 203 | 1 702 | |
| 401 тис. | 2,2% | 51,5% | 103 | щонайменше 89 | 3 898 | |
| 356 тис. | 1,9% | 37,1% | 35 | щонайменше 30 | 10,2 тис. | |
| 308 тис. | 1,7% | 38,4% | 310 | щонайменше 262 | 995 | |
| 278 тис. | 1,5% | 35,7% | 140 | щонайменше 92 | 1 985 | |
| 159 тис. | 0,9% | 30,8% | 91 | щонайменше 74 | 1 749 | |
| 127 тис. | 0,7% | 36,4% | 11 | щонайменше 9 | 6 038 | |
| 125 тис. | 0,7% | 58,3% | 12 | щонайменше 10 | 10,4 тис. | |
| 89,8 тис. | 0,5% | 24% | 25 | щонайменше 22 | 3 593 | |
| 78,2 тис. | 0,4% | 33,3% | 6 | щонайменше 6 | 13 тис. | |
| 35,5 тис. | 0,2% | 81,8% | 22 | щонайменше 3 | 1 613 |
Parry немає · Multi-Hit 1 305. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 7,78 млн | 42,2% | 31,9% | Вбито на 3:36 | |
| 5,08 млн | 27,5% | 44,9% | Вбито на 1:51 | |
| 4,86 млн | 26,3% | 45,9% | Вбито на 1:59 | |
| 322 тис. | 1,7% | 49% | Вбито на 0:47 | |
| 317 тис. | 1,7% | 42,3% | Вбито на 0:51 | |
| 75,1 тис. | 0,4% | 50% | Вбито на 0:16 | |
| 20,6 тис. | 0,1% | 25% | Вбито на 0:05 | |
Healing Totem | 3 | 0% | 0% | Вбито на 0:50 |
DPS за 5 сПік 72,2 тис. · середнє 41,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:59 | Judge UrahumБій 1:51 | Divine AuldorБій 3:36 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | 42 721 | 31 817 | 28 864 | 23 937 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ItsLauritzAzphel | 46 849 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 35 922 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BaladerVaizel | 45 359 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 33 333 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KeyzeFafnir | 22 346 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 16 875 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DrWongFafnir | 21 462 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 882 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | – | 176 906 | 2 813 | 84 518 | 419 323 | 3 | 15 |
| ItsLauritzAzphel | – | 169 698 | 2 803 | 89 061 | 117 793 | 0 | 2 |
| BaladerVaizel | – | 165 405 | 2 796 | 47 496 | 210 325 | 2 | 1 |
| KeyzeFafnir | – | 159 174 | 2 728 | 784 989 | 168 450 | 2 | 0 |
| DrWongFafnir | – | 147 287 | 2 794 | 315 888 | 715 718 | 2 | 3 |