Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 10:22
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 33,4 тис. · 21,8% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 7:02
33,3 тис.DPSШкода 14,89 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
23,9 тис.Середній DPS
33,4 тис.DPS лічильника
14,89 млнШкода
135HPS
84,5 тис.Лікування
16,7%Надлишкове лікування
419 тис.Отримана шкода
3Смерті
4 294Удари
73,6%Critical Hit
7:02Активний час
7:26Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit73,6%
Втрачений час5,3%
Back Attack Hits86,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits10%
Parryнемає
Double Hits10,3%
Найбільше шкоди під ефектом
99,6%Speed Scroll
99,2%Courage Scroll
98,4%Insignia
Ключові навички54% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 75,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,64 млн | 24,5% | 53,2% | 568 | щонайменше 303 | 6 410 | |
| 3,29 млн | 22,1% | 47,7% | 151 | щонайменше 97 | 21,8 тис. | |
| 1,11 млн | 7,4% | 100% | 719 | щонайменше 123 | 1 540 | |
| 974 тис. | 6,5% | 100% | 564 | щонайменше 176 | 1 727 | |
| 905 тис. | 6,1% | 100% | 400 | щонайменше 129 | 2 263 | |
| 632 тис. | 4,2% | 54,8% | 84 | щонайменше 78 | 7 529 | |
| 623 тис. | 4,2% | 49,7% | 181 | щонайменше 141 | 3 440 | |
| 590 тис. | 4% | 56,3% | 197 | щонайменше 197 | 2 993 | |
| 554 тис. | 3,7% | 51,6% | 93 | щонайменше 86 | 5 955 | |
| 548 тис. | 3,7% | 52,2% | 249 | щонайменше 248 | 2 202 | |
| 457 тис. | 3,1% | 97,4% | 234 | щонайменше 90 | 1 953 | |
| 309 тис. | 2,1% | 54,9% | 557 | щонайменше 354 | 556 | |
| 308 тис. | 2,1% | 53,4% | 133 | щонайменше 132 | 2 314 | |
| 191 тис. | 1,3% | 30,8% | 13 | щонайменше 7 | 14,7 тис. | |
| 183 тис. | 1,2% | 55,9% | 34 | щонайменше 28 | 5 390 | |
| 175 тис. | 1,2% | 40,7% | 54 | щонайменше 18 | 3 238 | |
| 139 тис. | 0,9% | — | 0 | щонайменше 0 | — | |
| 100 тис. | 0,7% | 55,9% | 34 | щонайменше 11 | 2 944 | |
| 90,6 тис. | 0,6% | 36,4% | 11 | щонайменше 6 | 8 234 | |
| 58,2 тис. | 0,4% | 26,7% | 15 | щонайменше 8 | 3 879 | |
| 12,4 тис. | 0,1% | 0% | 3 | щонайменше 2 | 4 123 |
Parry немає · Multi-Hit 1 095. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 6,25 млн | 42% | 74,2% | Вбито на 3:36 | |
| 4,96 млн | 33,3% | 73,7% | Вбито на 1:59 | |
| 3,51 млн | 23,6% | 71,7% | Вбито на 1:51 | |
| 128 тис. | 0,9% | 78,9% | Вбито на 0:16 | |
| 43,8 тис. | 0,3% | 62,5% | Вбито на 0:05 |
DPS за 5 сПік 89,5 тис. · середнє 33,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:59 | Judge UrahumБій 1:51 | Divine AuldorБій 3:36 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | 42 721 | 31 817 | 28 864 | 23 937 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ItsLauritzAzphel | 46 849 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 35 922 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BaladerVaizel | 45 359 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 33 333 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KeyzeFafnir | 22 346 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 16 875 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DrWongFafnir | 21 462 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 882 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | – | 176 906 | 2 813 | 84 518 | 419 323 | 3 | 15 |
| ItsLauritzAzphel | – | 169 698 | 2 803 | 89 061 | 117 793 | 0 | 2 |
| BaladerVaizel | – | 165 405 | 2 796 | 47 496 | 210 325 | 2 | 1 |
| KeyzeFafnir | – | 159 174 | 2 728 | 784 989 | 168 450 | 2 | 0 |
| DrWongFafnir | – | 147 287 | 2 794 | 315 888 | 715 718 | 2 | 3 |