Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:38
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 45,7 тис. · 29,3% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:45
46,8 тис.DPSШкода 19,31 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
38 тис.Середній DPS
45,9 тис.DPS лічильника
19,72 млнШкода
102HPS
52,9 тис.Лікування
8,8%Надлишкове лікування
235 тис.Отримана шкода
0Смерті
5 510Удари
74,8%Critical Hit
6:52Активний час
7:09Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit74,9%
Втрачений час4%
Back Attack Hits82,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits17%
Parryнемає
Double Hits10,3%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Still Air
99,7%Courage Scroll
99,7%Speed Scroll
Ключові навички59,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 77%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5,31 млн | 27,5% | 52,2% | 830 | 406 | 6 394 | |
| 4,46 млн | 23,1% | 57,5% | 186 | 104 | 24 тис. | |
| 1,64 млн | 8,5% | 100% | 1 007 | 158 | 1 627 | |
| 1,36 млн | 7% | 100% | 777 | 216 | 1 749 | |
| 1,28 млн | 6,6% | 100% | 544 | 151 | 2 350 | |
| 749 тис. | 3,9% | 56,4% | 250 | 250 | 2 995 | |
| 629 тис. | 3,3% | 47,6% | 82 | 73 | 7 671 | |
| 614 тис. | 3,2% | 55,6% | 169 | 126 | 3 632 | |
| 613 тис. | 3,2% | 51,3% | 265 | 265 | 2 311 | |
| 522 тис. | 2,7% | 47,7% | 86 | 76 | 6 074 | |
| 417 тис. | 2,2% | 99% | 198 | 74 | 2 107 | |
| 374 тис. | 1,9% | 62,4% | 149 | 149 | 2 508 | |
| 368 тис. | 1,9% | 53,3% | 737 | 451 | 500 | |
| 222 тис. | 1,1% | 20% | 15 | 8 | 14,8 тис. | |
| 186 тис. | 1% | 41,5% | 41 | 28 | 4 526 | |
| 170 тис. | 0,9% | 54,1% | 37 | 19 | 4 598 | |
| 160 тис. | 0,8% | 45,8% | 48 | 15 | 3 332 | |
| 137 тис. | 0,7% | — | 0 | 0 | — | |
| 87,2 тис. | 0,5% | 37,5% | 8 | 5 | 10,9 тис. | |
| 21 тис. | 0,1% | 50% | 8 | 2 | 2 623 |
Parry немає · Multi-Hit 1 304. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 6,86 млн | 35,5% | 74% | Вбито на 3:20 | |
| 5,68 млн | 29,4% | 74% | Вбито на 1:46 | |
| 5,41 млн | 28% | 75,5% | Вбито на 1:55 | |
| 477 тис. | 2,5% | 76% | Вбито 4 | |
| 418 тис. | 2,2% | 84% | Вбито 4 | |
| 321 тис. | 1,7% | 84,8% | Вбито 3 | |
Інші цілі | 131 тис. | 0,7% | 85% | Не вбито |
DPS за 5 сПік 136 тис. · середнє 46,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:45 | Enhanced HarconБій 1:46 | Ultimate BerkБій 3:21 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | 58 597 | 57 873 | 34 753 | 38 046 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AdvonaLumiel | 48 934 | 45 778 | 36 490 | 33 741 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MorgumidaFafnir | 45 392 | 50 707 | 22 844 | 28 839 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AKHENATONZemurru | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 373 | 20 770 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TENDRILZemurru | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 321 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | – | 176 314 | 2 797 | 52 871 | 235 203 | 0 | 3 |
| AdvonaLumiel | – | 177 736 | 2 858 | 67 319 | 218 086 | 2 | 8 |
| MorgumidaFafnir | – | 156 551 | 2 713 | 236 384 | 604 318 | 3 | 2 |
| AKHENATONZemurru | – | 147 060 | 2 634 | 50 962 | 239 876 | 3 | 4 |
| TENDRILZemurru | – | 147 695 | 2 618 | 594 109 | 339 702 | 4 | 3 |