Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:01
- 5 гравців
- 11 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 8 524 · 11,6% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 2:26
8 627DPSШкода 1,79 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
5 941Середній DPS
8 524DPS лічильника
1,79 млнШкода
267HPS
80,6 тис.Лікування
56,7%Надлишкове лікування
11,6 тис.Щити
73,3 тис.Отримана шкода
2Смерті
316Удари
37,3%Critical Hit
2:26Активний час
3:29Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit37,3%
Втрачений час30,3%
Back Attack Hits66,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits17,4%
Parryнемає
Double Hits7,3%
Найбільше шкоди під ефектом
82,8%Insignia
80,1%Poison
72,6%Undefeated Mantra
Ключові навички62,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 55,2% · Theostone: частка шкоди 0%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 389 тис. | 21,7% | 29,4% | 68 | 38 | 5 719 | |
| 380 тис. | 21,2% | 50% | 8 | 7 | 47,5 тис. | |
| 349 тис. | 19,5% | 26,7% | 30 | 26 | 11,6 тис. | |
| 166 тис. | 9,3% | 100% | 12 | 12 | 13,8 тис. | |
| 110 тис. | 6,2% | 32,1% | 28 | 28 | 3 931 | |
| 74,1 тис. | 4,1% | 18,2% | 11 | 10 | 6 734 | |
| 70,4 тис. | 3,9% | 25% | 8 | 8 | 8 799 | |
| 51 тис. | 2,8% | 100% | 2 | 1 | 25,5 тис. | |
| 50,2 тис. | 2,8% | 93,8% | 32 | 16 | 1 570 | |
| 37,1 тис. | 2,1% | 11,5% | 26 | 18 | 1 428 | |
| 35,5 тис. | 2% | 18,8% | 16 | 8 | 2 221 | |
| 26 тис. | 1,5% | 23,3% | 30 | 8 | 865 | |
| 18,7 тис. | 1% | 33,3% | 3 | 3 | 6 228 | |
| 13,1 тис. | 0,7% | 100% | 6 | 6 | 2 191 | |
| 9 880 | 0,6% | 0% | 3 | 3 | 3 293 | |
| 9 109 | 0,5% | 33,3% | 3 | 3 | 3 036 | |
| 743 | 0% | 26,7% | 30 | 29 | 25 |
Parry немає · Multi-Hit 126. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 668 тис. | 37,3% | 40% | Вбито на 1:47 | |
| 490 тис. | 27,4% | 26,8% | Вбито на 0:59 | |
| 424 тис. | 23,7% | 41,1% | Вбито на 0:43 | |
Enhanced Krao Test Subject | 79,1 тис. | 4,4% | 41,7% | Вбито на 0:34 |
Krao Mutant | 65,3 тис. | 3,7% | 100% | Вбито 2 |
Krao Magic Test Subject | 62,5 тис. | 3,5% | 25% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 40,5 тис. · середнє 8 627 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:39 | Enhanced HarconБій 0:59 | Ultimate BerkБій 1:47 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| miiimiiMaouYustiel | 21 744 | 7 927 | 13 736 | 9 370 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ぽくしーMarchutan | 34 377 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 21 114 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TuffeeKaisinel | 34 207 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 856 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Maple1Kaisinel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 6 196 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SHARK7Nania | 6 700 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 4 228 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| miiimiiMaouYustiel | – | 63 380 | 1 227 | 26 344 | 73 541 | 0 | 2 |
| ぽくしーMarchutan | – | 76 930 | 1 282 | 8 511 | 17 043 | 0 | 0 |
| TuffeeKaisinel | – | 79 446 | 1 536 | 26 182 | 25 566 | 0 | 2 |
| Maple1Kaisinel | – | 68 661 | 1 392 | 80 580 | 73 250 | 2 | 7 |
| SHARK7Nania | – | 56 185 | 1 312 | 17 889 | 36 399 | 0 | 0 |