Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:01
- 5 гравців
- 11 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 23,9 тис. · 32,6% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:23
24,2 тис.DPSШкода 5,03 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,7 тис.Середній DPS
23,9 тис.DPS лічильника
5,03 млнШкода
28HPS
8 511Лікування
91%Надлишкове лікування
17 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 715Удари
58,4%Critical Hit
3:23Активний час
3:29Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit58,4%
Втрачений час2,9%
Back Attack Hits85,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits3,8%
Parryнемає
Double Hits6,2%
Найбільше шкоди під ефектом
99,8%Courage Scroll
83,8%Insignia
78,7%Poison
Ключові навички55,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 70,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,26 млн | 25,1% | 54,9% | 213 | 114 | 5 914 | |
| 1,21 млн | 24,1% | 55,2% | 67 | 43 | 18,1 тис. | |
| 336 тис. | 6,7% | 55,3% | 318 | 56 | 1 056 | |
| 277 тис. | 5,5% | 57,4% | 237 | 73 | 1 167 | |
| 260 тис. | 5,2% | 57,7% | 168 | 56 | 1 547 | |
| 213 тис. | 4,2% | 50% | 38 | 34 | 5 594 | |
| 194 тис. | 3,9% | 55,9% | 118 | 118 | 1 647 | |
| 179 тис. | 3,6% | 64,6% | 209 | 144 | 855 | |
| 178 тис. | 3,5% | 42,1% | 76 | 53 | 2 342 | |
| 175 тис. | 3,5% | 48,8% | 41 | 38 | 4 278 | |
| 153 тис. | 3% | 100% | 104 | 37 | 1 472 | |
| 127 тис. | 2,5% | 37,5% | 16 | 14 | 7 926 | |
| 117 тис. | 2,3% | 60,8% | 51 | 51 | 2 288 | |
| 109 тис. | 2,2% | 33,3% | 9 | 5 | 12,1 тис. | |
| 74,8 тис. | 1,5% | 20% | 20 | 15 | 3 740 | |
| 71,1 тис. | 1,4% | 66,7% | 12 | 8 | 5 924 | |
| 45,9 тис. | 0,9% | — | 0 | 0 | — | |
| 45,5 тис. | 0,9% | 61,1% | 18 | 8 | 2 527 |
Parry немає · Multi-Hit 605. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,28 млн | 45,3% | 59,8% | Вбито на 1:47 | |
| 1,38 млн | 27,4% | 55% | Вбито на 0:59 | |
| 1,24 млн | 24,7% | 62% | Вбито на 0:43 | |
Krao Mutant | 91,1 тис. | 1,8% | 48,1% | Вбито 3 |
Krao Magic Test Subject | 23,3 тис. | 0,5% | 27,3% | Вбито на 0:27 |
Enhanced Krao Test Subject | 17,6 тис. | 0,3% | 55,6% | Вбито на 0:34 |
DPS за 5 сПік 62,2 тис. · середнє 24,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:39 | Enhanced HarconБій 0:59 | Ultimate BerkБій 1:47 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| miiimiiMaouYustiel | 21 744 | 7 927 | 13 736 | 9 370 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ぽくしーMarchutan | 34 377 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 21 114 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TuffeeKaisinel | 34 207 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 856 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Maple1Kaisinel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 6 196 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SHARK7Nania | 6 700 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 4 228 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| miiimiiMaouYustiel | – | 63 380 | 1 227 | 26 344 | 73 541 | 0 | 2 |
| ぽくしーMarchutan | – | 76 930 | 1 282 | 8 511 | 17 043 | 0 | 0 |
| TuffeeKaisinel | – | 79 446 | 1 536 | 26 182 | 25 566 | 0 | 2 |
| Maple1Kaisinel | – | 68 661 | 1 392 | 80 580 | 73 250 | 2 | 7 |
| SHARK7Nania | – | 56 185 | 1 312 | 17 889 | 36 399 | 0 | 0 |