Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:55
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17 тис. · 15,8% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:27
17 тис.DPSШкода 5,59 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,5 тис.Середній DPS
17 тис.DPS лічильника
5,59 млнШкода
109HPS
45,4 тис.Лікування
21,1%Надлишкове лікування
217 тис.Отримана шкода
3Смерті
1 351Удари
31,5%Critical Hit
4:27Активний час
5:28Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit31,5%
Втрачений час18,7%
Back Attack Hits43,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,4%
Parryнемає
Double Hits6,2%
Найбільше шкоди під ефектом
96,3%Sprint Mantra
95,9%Undefeated Mantra
87,1%Bleed
Ключові навички43% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 27,2% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,03 млн | 18,4% | 3,7% | 27 | 11 | 38,1 тис. | |
| 850 тис. | 15,2% | 13,4% | 82 | 82 | 10,4 тис. | |
| 528 тис. | 9,4% | 100% | 192 | 87 | 2 749 | |
| 506 тис. | 9% | 13% | 215 | 43 | 2 353 | |
| 460 тис. | 8,2% | 12% | 75 | 53 | 5 677 | |
| 307 тис. | 5,5% | 13,3% | 60 | 60 | 5 119 | |
| 293 тис. | 5,2% | 14,6% | 48 | 48 | 5 774 | |
| 275 тис. | 4,9% | 9,3% | 75 | 75 | 3 666 | |
| 263 тис. | 4,7% | 9,7% | 62 | 62 | 4 236 | |
| 203 тис. | 3,6% | 18,7% | 75 | 75 | 2 713 | |
| 179 тис. | 3,2% | 13,3% | 15 | 12 | 11,9 тис. | |
| 178 тис. | 3,2% | 95,7% | 92 | 48 | 1 934 | |
| 95,4 тис. | 1,7% | 12,5% | 16 | 9 | 5 961 | |
| 93,6 тис. | 1,7% | 15% | 133 | 132 | 704 | |
| 79,8 тис. | 1,4% | 42,9% | 7 | 7 | 11,4 тис. | |
| 69,4 тис. | 1,2% | 75% | 4 | 4 | 17,3 тис. | |
| 63,1 тис. | 1,1% | 0% | 30 | 30 | 2 104 | |
| 58,4 тис. | 1% | 12,8% | 86 | 86 | 680 | |
| 58,3 тис. | 1% | 40% | 5 | 5 | 11,7 тис. | |
| 5 580 | 0,1% | 21,2% | 52 | 50 | 107 |
Parry немає · Multi-Hit 466. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,76 млн | 49,4% | 31,8% | Вбито на 3:05 | |
| 1,51 млн | 27% | 24,4% | Вбито на 1:11 | |
| 860 тис. | 15,4% | 29,1% | Вбито на 1:12 | |
Flame Spirit | 165 тис. | 3% | 73% | Вбито 4 · Залишилось здоров'я 94,5% |
Lava Spider | 155 тис. | 2,8% | 42,9% | Вбито 2 |
Spark Spirit | 59,7 тис. | 1,1% | 87,5% | Вбито на 0:36 |
Merciless Spark Spirit | 59 тис. | 1,1% | 0% | Вбито 2 |
Silver Blade Rotan | 20,7 тис. | 0,4% | 87,5% | Вбито на 0:44 |
DPS за 5 сПік 66,2 тис. · середнє 17 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:10 | Black Smoke MuruteБій 1:12 | Kromede's DesireБій 3:05 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KrachbumenteNania | 43 073 | 49 568 | 26 660 | 27 896 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 31 047 | 32 513 | 19 145 | 19 516 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MeikoQuai | 26 728 | 25 755 | 14 985 | 15 743 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AethyraQuai | 24 786 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 875 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| feiyuiuiAriel | 16 878 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 901 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KrachbumenteNania | – | 136 060 | 2 514 | 39 571 | 197 514 | 0 | 6 |
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 312 | 98 563 | 296 530 | 0 | 4 |
| MeikoQuai | – | 115 280 | 2 159 | 278 249 | 339 261 | 4 | 3 |
| AethyraQuai | – | 119 800 | 2 347 | 45 428 | 217 346 | 3 | 2 |
| feiyuiuiAriel | – | 99 061 | 2 213 | 543 244 | 163 023 | 0 | 4 |