Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:55
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 35,2 тис. · 32,6% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:11
35,2 тис.DPSШкода 11,59 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
27,9 тис.Середній DPS
35,2 тис.DPS лічильника
11,59 млнШкода
95HPS
39,6 тис.Лікування
57,4%Надлишкове лікування
198 тис.Отримана шкода
0Смерті
2 241Удари
51,6%Critical Hit
5:11Активний час
5:28Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit51,6%
Втрачений час5,1%
Back Attack Hits68,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,3%
Parryнемає
Double Hits12,2%
Найбільше шкоди під ефектом
95,8%Precision
94,4%Sprint Mantra
94%Undefeated Mantra
Ключові навички51% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 67,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,91 млн | 25,1% | 57,4% | 54 | 27 | 53,8 тис. | |
| 1,86 млн | 16,1% | 51,4% | 759 | 389 | 2 454 | |
| 1,14 млн | 9,8% | 54,6% | 97 | 80 | 11 тис. | |
| 837 тис. | 7,2% | 58,9% | 141 | 141 | 5 937 | |
| 792 тис. | 6,8% | 40,7% | 27 | 22 | 29,3 тис. | |
| 711 тис. | 6,1% | 65,6% | 32 | 25 | 22,2 тис. | |
| 386 тис. | 3,3% | 40,8% | 147 | 147 | 2 629 | |
| 382 тис. | 3,3% | 34,3% | 35 | 35 | 10,9 тис. | |
| 351 тис. | 3% | 43,2% | 37 | 32 | 9 480 | |
| 350 тис. | 3% | 51,8% | 191 | 191 | 1 831 | |
| 329 тис. | 2,8% | 63% | 73 | 73 | 4 513 | |
| 285 тис. | 2,5% | 49,3% | 134 | 134 | 2 129 | |
| 272 тис. | 2,3% | 50,9% | 232 | 78 | 1 173 | |
| 257 тис. | 2,2% | 51,8% | 85 | 85 | 3 025 | |
| 256 тис. | 2,2% | 42,1% | 19 | 19 | 13,5 тис. | |
| 252 тис. | 2,2% | 57,1% | 14 | 11 | 15,1 тис. | |
| 186 тис. | 1,6% | 47,9% | 140 | 140 | 1 329 | |
| 34,2 тис. | 0,3% | 95,8% | 24 | 12 | 1 424 |
Parry немає · Multi-Hit 846. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,95 млн | 42,7% | 52,5% | Вбито на 3:05 | |
| 2,99 млн | 25,8% | 47,3% | Вбито на 1:12 | |
| 2,85 млн | 24,6% | 52,8% | Вбито на 1:11 | |
Flame Spirit | 247 тис. | 2,1% | 53,2% | Вбито 4 · Залишилось здоров'я 94,5% |
Merciless Spark Spirit | 243 тис. | 2,1% | 46,7% | Вбито 2 |
Lava Spider | 188 тис. | 1,6% | 69,2% | Вбито 4 |
Silver Blade Rotan | 68,3 тис. | 0,6% | 83,3% | Вбито на 0:44 |
Spark Spirit | 52,4 тис. | 0,5% | 60% | Вбито на 0:36 |
DPS за 5 сПік 116 тис. · середнє 35,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:10 | Black Smoke MuruteБій 1:12 | Kromede's DesireБій 3:05 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KrachbumenteNania | 43 073 | 49 568 | 26 660 | 27 896 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 31 047 | 32 513 | 19 145 | 19 516 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MeikoQuai | 26 728 | 25 755 | 14 985 | 15 743 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AethyraQuai | 24 786 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 875 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| feiyuiuiAriel | 16 878 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 901 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KrachbumenteNania | – | 136 060 | 2 514 | 39 571 | 197 514 | 0 | 6 |
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 312 | 98 563 | 296 530 | 0 | 4 |
| MeikoQuai | – | 115 280 | 2 159 | 278 249 | 339 261 | 4 | 3 |
| AethyraQuai | – | 119 800 | 2 347 | 45 428 | 217 346 | 3 | 2 |
| feiyuiuiAriel | – | 99 061 | 2 213 | 543 244 | 163 023 | 0 | 4 |