Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:41
- 5 гравців
- 11 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 64,9 тис. · 16,5% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 2:50
64,7 тис.DPSШкода 11,43 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
33,5 тис.Середній DPS
60,9 тис.DPS лічильника
11,43 млнШкода
136HPS
46,5 тис.Лікування
61,6%Надлишкове лікування
200 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 711Удари
72,4%Critical Hit
2:50Активний час
3:07Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit72,4%
Втрачений час3,3%
Back Attack Hits92,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,9%
Parryнемає
Double Hits13,2%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Still Air
100%Speed Scroll
100%Courage Scroll
Ключові навички48,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 75,2% · Theostone: частка шкоди 1,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,15 млн | 27,5% | 45,2% | 261 | 136 | 12,1 тис. | |
| 1,33 млн | 11,7% | 48,9% | 45 | 28 | 29,7 тис. | |
| 1,06 млн | 9,2% | 53,1% | 32 | 20 | 33 тис. | |
| 799 тис. | 7% | 100% | 277 | 47 | 2 884 | |
| 735 тис. | 6,4% | 100% | 170 | 52 | 4 321 | |
| 708 тис. | 6,2% | 100% | 220 | 71 | 3 216 | |
| 491 тис. | 4,3% | 62,1% | 29 | 20 | 16,9 тис. | |
| 402 тис. | 3,5% | 56,8% | 81 | 81 | 4 965 | |
| 348 тис. | 3% | 50% | 8 | 4 | 43,6 тис. | |
| 343 тис. | 3% | 55,7% | 88 | 88 | 3 894 | |
| 287 тис. | 2,5% | 63% | 27 | 26 | 10,6 тис. | |
| 237 тис. | 2,1% | 58,2% | 55 | 30 | 4 302 | |
| 226 тис. | 2% | 51,6% | 31 | 30 | 7 275 | |
| 214 тис. | 1,9% | 55,2% | 223 | 141 | 962 | |
| 210 тис. | 1,8% | 62,5% | 8 | 8 | 26,2 тис. | |
| 161 тис. | 1,4% | 58,8% | 51 | 51 | 3 147 | |
| 157 тис. | 1,4% | 62,5% | 16 | 13 | 9 803 | |
| 150 тис. | 1,3% | 58,3% | 24 | 8 | 6 241 | |
| 95,2 тис. | 0,8% | 100% | 37 | 18 | 2 572 | |
| 95,1 тис. | 0,8% | 80% | 5 | 4 | 19 тис. | |
| 90 тис. | 0,8% | — | 0 | 0 | — | |
| 84,4 тис. | 0,7% | 45,5% | 11 | 7 | 7 673 | |
| 61,5 тис. | 0,5% | 41,7% | 12 | 4 | 5 129 |
Parry немає · Multi-Hit 960. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,44 млн | 38,8% | 68,8% | Вбито на 1:27 | |
| 3,55 млн | 31,1% | 75,1% | Вбито на 0:46 | |
| 3,16 млн | 27,6% | 75,2% | Вбито на 0:43 | |
| 210 тис. | 1,8% | 81,5% | Вбито на 0:07 | |
| 71,3 тис. | 0,6% | 60% | Вбито на 0:04 | |
Blazing Totem | 3 | 0% | 0% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 164 тис. · середнє 64,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 0:46 | Judge UrahumБій 0:43 | Divine AuldorБій 1:27 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PummeluffUlgorn | 114 278 | 124 665 | 84 428 | 52 844 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| DESHNezekan | 82 635 | 102 636 | 64 259 | 40 612 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| StronzyxAzphel | 78 147 | 77 851 | 50 928 | 33 462 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MindownerIsraphel | 122 549 | 128 500 | 89 081 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MavLumiel | 48 423 | 48 127 | 28 506 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PummeluffUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 961 | 10 981 | 61 729 | 0 | 0 |
| DESHNezekan | – | 211 427 | 3 138 | 96 437 | 214 253 | 0 | 2 |
| StronzyxAzphel | – | 200 483 | 2 979 | 46 531 | 200 493 | 0 | 5 |
| MindownerIsraphel | – | 217 710 | 3 089 | 74 027 | 217 050 | 0 | 2 |
| MavLumiel | – | 175 980 | 2 861 | 398 917 | 70 067 | 0 | 1 |