Проходження: Transcendence
Shattered Arkanis · Stage 4 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:28
- 5 гравців
- 43 вбивства
- Північна Америка (захід)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 46,9 тис. · 10,2% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 0:39
35,9 тис.DPSШкода 3,80 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
14,2 тис.Середній DPS
19,8 тис.DPS лічильника
3,80 млнШкода
101HPS
27,1 тис.Лікування
28,9%Надлишкове лікування
23,9 тис.Отримана шкода
0Смерті
629Удари
76,8%Critical Hit
0:39Активний час
3:12Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit76,8%
Втрачений час51,1%
Back Attack Hits85,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,4%
Parryнемає
Double Hits17,6%
Найбільше шкоди під ефектом
99%Undefeated Mantra
98,3%Exploit Weakness
97,5%Speed Scroll
Ключові навички50,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 81,5% · Theostone: частка шкоди 4,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,06 млн | 27,9% | 73,8% | 80 | 42 | 13,2 тис. | |
| 547 тис. | 14,4% | 43,8% | 16 | 11 | 34,2 тис. | |
| 315 тис. | 8,3% | 100% | 112 | 22 | 2 811 | |
| 236 тис. | 6,2% | 100% | 87 | 27 | 2 717 | |
| 207 тис. | 5,5% | 100% | 53 | 18 | 3 913 | |
| 146 тис. | 3,8% | 62,5% | 8 | 5 | 18,2 тис. | |
| 133 тис. | 3,5% | 83,3% | 6 | 6 | 22,2 тис. | |
| 132 тис. | 3,5% | 64,3% | 28 | 28 | 4 701 | |
| 119 тис. | 3,1% | 36,4% | 11 | 11 | 10,8 тис. | |
| 115 тис. | 3% | 33,3% | 3 | 2 | 38,3 тис. | |
| 112 тис. | 2,9% | 58,3% | 12 | 12 | 9 316 | |
| 100 тис. | 2,6% | 60,9% | 23 | 14 | 4 366 | |
| 98,1 тис. | 2,6% | 57,1% | 28 | 28 | 3 502 | |
| 81,8 тис. | 2,2% | 48,9% | 45 | 45 | 1 817 | |
| 80,3 тис. | 2,1% | 59% | 78 | 45 | 1 029 | |
| 66,5 тис. | 1,8% | 60% | 20 | 20 | 3 326 | |
| 57,8 тис. | 1,5% | 100% | 3 | 2 | 19,3 тис. | |
| 53,5 тис. | 1,4% | 100% | 3 | 2 | 17,8 тис. | |
| 43,8 тис. | 1,2% | 83,3% | 6 | 4 | 7 307 | |
| 33,5 тис. | 0,9% | 50% | 4 | 4 | 8 366 | |
| 26,4 тис. | 0,7% | 100% | 2 | 1 | 13,2 тис. | |
| 23,3 тис. | 0,6% | — | 0 | 0 | — | |
| 12,3 тис. | 0,3% | 0% | 1 | 1 | 12,3 тис. |
Parry немає · Multi-Hit 211. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,76 млн | 99% | 76,7% | Вбито на 0:39 | |
| 39,5 тис. | 1% | 83,3% | Вбито на 0:12 |
DPS за 5 сПік 149 тис. · середнє 35,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitБій 0:27 | Ruthilis of PainБій 0:37 | Talisra of the VoidБій 0:40 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | 142 814 | 11 854 | Приховано до перевірки | 48 765 | S · 4 585 | Заявлено гравцем |
| EvictSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 1 043 | 93 642 | 14 152 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SerafinSiel | 84 688 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 107 707 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SunfireVaizel | 74 124 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 93 644 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NoEscapeSiel | 82 578 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 85 058 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 3 203 | 44 734 | 69 937 | 1 | 2 |
| EvictSiel | – | 185 952 | 3 034 | 27 131 | 23 862 | 0 | 0 |
| SerafinSiel | – | 206 128 | 3 039 | 157 965 | 211 344 | 0 | 2 |
| SunfireVaizel | – | 191 962 | 3 050 | 139 154 | 119 070 | 0 | 0 |
| NoEscapeSiel | – | 208 848 | 3 035 | 76 377 | 84 585 | 0 | 3 |