Проходження: Transcendence
Shattered Arkanis · Stage 1 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:53
- 5 гравців
- 20 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11,1 тис. · 14,8% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:08
7 589DPSШкода 3,17 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
6 734Середній DPS
8 801DPS лічильника
4,00 млнШкода
129HPS
76,8 тис.Лікування
64,5%Надлишкове лікування
148 тис.Отримана шкода
4Смерті
1 695Удари
38,7%Critical Hit
38,4%Частка призваних істот
4:44Активний час
7:34Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit36,1%
Втрачений час13,4%
Back Attack Hits35%
Частка влучань94,8%
Perfect Hits14%
Parry75
Double Hits5,4%
Найбільше шкоди під ефектом
65,3%Speed Scroll
64,6%Courage Scroll
64%Spirit's Descent
Ключові навички36,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 43,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 555 тис. | 17,5% | 33,3% | 63 | 54 | 8 813 | 4 | |
| 331 тис. | 10,4% | 25,7% | 113 | 113 | 2 926 | 4 | |
| 271 тис. | 8,6% | 36,5% | 115 | 77 | 2 360 | 4 | |
| 212 тис. | 6,7% | 31,3% | 32 | 32 | 6 640 | немає | |
| 188 тис. | 5,9% | 38,2% | 76 | 38 | 2 414 | 4 | |
| 177 тис. | 5,6% | 34,6% | 26 | 26 | 6 790 | 1 | |
| 144 тис. | 4,5% | 35,6% | 87 | 87 | 1 650 | 5 | |
| 134 тис. | 4,2% | 36,8% | 19 | 19 | 2 640 | немає | |
| 125 тис. | 4% | 34,6% | 52 | 28 | 2 407 | 7 | |
| 125 тис. | 3,9% | 39,2% | 74 | 74 | 1 689 | 4 | |
| 115 тис. | 3,6% | 56,3% | 16 | 16 | 7 197 | немає | |
| 91,1 тис. | 2,9% | 40,3% | 124 | 124 | 735 | 1 | |
| 77,8 тис. | 2,5% | 35,6% | 45 | 45 | 1 729 | немає | |
| 71,6 тис. | 2,3% | 45,2% | 62 | 55 | 1 155 | 7 | |
| 67 тис. | 2,1% | 35% | 40 | 40 | 1 674 | 3 | |
| 65,9 тис. | 2,1% | 28,9% | 83 | 83 | 794 | 7 | |
| 64,8 тис. | 2% | 31,2% | 154 | 154 | 421 | 9 | |
| 60,8 тис. | 1,9% | 36% | 25 | 25 | 2 431 | 2 | |
| 59,1 тис. | 1,9% | 36,7% | 30 | 30 | 1 971 | 3 | |
| 47,1 тис. | 1,5% | 36,7% | 90 | 90 | 524 | 7 | |
| 44,4 тис. | 1,4% | 33,3% | 6 | 6 | 2 901 | немає | |
| 39,3 тис. | 1,2% | 18,2% | 33 | 33 | 1 192 | немає | |
| 36,8 тис. | 1,2% | 80% | 40 | 20 | 920 | немає | |
| 17,9 тис. | 0,6% | 25% | 4 | 4 | 4 475 | немає | |
| 47,1 тис. | 1,5% | 37,9% | 29 | 29 | 1 624 | 3 |
Parry 75 · Multi-Hit 294. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,10 млн | 66,4% | 37% | Вбито на 3:04 | |
| 1,06 млн | 33,6% | 34% | Вбито на 1:42 |
DPS за 5 сПік 35,4 тис. · середнє 7 589 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitБій 2:10 | Ruthilis of PainБій 1:43 | Talisra of the VoidБій 3:04 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SenbanFafnir | 7 152 | 7 158 | 4 860 | 4 976 | S · 1 322 | Заявлено гравцем |
| JavrisStellaSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 306 | 17 545 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AnnaPauderKromede | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 834 | 13 558 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LyxaraNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 422 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KeinLuteros | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 665 | 8 972 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SenbanFafnir | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 1 703 | 213 913 | 183 354 | 6 | 3 |
| JavrisStellaSiel | – | 84 203 | 1 738 | 292 283 | 176 877 | 7 | 5 |
| AnnaPauderKromede | – | 87 048 | 1 873 | 81 616 | 129 557 | 0 | 7 |
| LyxaraNezekan | – | 82 089 | 1 744 | 76 809 | 147 668 | 4 | 2 |
| KeinLuteros | – | 92 215 | 2 087 | 199 674 | 178 002 | 0 | 8 |