Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:45
- 5 гравців
- 17 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10,8 тис. · 10,3% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 2:01
12 тис.DPSШкода 1,66 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 655Середній DPS
11,1 тис.DPS лічильника
1,73 млнШкода
50HPS
11,3 тис.Лікування
89%Надлишкове лікування
36,7 тис.Отримана шкода
0Смерті
490Удари
52,7%Critical Hit
2:02Активний час
2:36Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit52,5%
Втрачений час21,4%
Back Attack Hits54,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,9%
Parryнемає
Double Hits10,4%
Найбільше шкоди під ефектом
99,6%Sprint Mantra
97,1%Undefeated Mantra
80,6%Debilitating Mark
Ключові навички46,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 61,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 293 тис. | 17,6% | 50,8% | 120 | 57 | 2 438 | |
| 282 тис. | 17% | 43,8% | 130 | 70 | 2 167 | |
| 196 тис. | 11,8% | 50% | 34 | 22 | 5 754 | |
| 160 тис. | 9,6% | 12,5% | 8 | 4 | 19,9 тис. | |
| 159 тис. | 9,6% | 100% | 28 | 20 | 5 679 | |
| 140 тис. | 8,4% | 100% | 12 | 12 | 11,7 тис. | |
| 70,8 тис. | 4,3% | 66,7% | 18 | 14 | 3 932 | |
| 62,8 тис. | 3,8% | 36,4% | 22 | 18 | 2 852 | |
| 56,5 тис. | 3,4% | 24% | 25 | 19 | 2 261 | |
| 46,9 тис. | 2,8% | 100% | 32 | 13 | 1 467 | |
| 40,6 тис. | 2,4% | 40% | 5 | 5 | 8 127 | |
| 36,2 тис. | 2,2% | 33,3% | 3 | 3 | 12,1 тис. | |
| 31,4 тис. | 1,9% | 33,3% | 12 | 6 | 2 618 | |
| 30,3 тис. | 1,8% | 40% | 10 | 5 | 3 029 | |
| 19,8 тис. | 1,2% | 0% | 10 | 5 | 1 976 | |
| 14,1 тис. | 0,8% | 100% | 6 | 6 | 2 350 | |
| 11 тис. | 0,7% | 0% | 2 | 2 | 5 508 | |
| 8 561 | 0,5% | 50% | 4 | 4 | 2 140 | |
| 2 657 | 0,2% | 0% | 1 | 1 | 2 657 |
Parry немає · Multi-Hit 122. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 596 тис. | 35,9% | 57,4% | Вбито на 1:15 | |
| 446 тис. | 26,9% | 45,9% | Вбито на 0:33 | |
| 360 тис. | 21,7% | 48,4% | Вбито на 0:45 | |
Enhanced Krao Test Subject | 130 тис. | 7,8% | 56,4% | Вбито 5 · Залишилось здоров'я 59,1% · Залишилось здоров'я 79,6% |
Krao Magic Test Subject | 68,1 тис. | 4,1% | 47,6% | Вбито 2 · Залишилось здоров'я 76% · Залишилось здоров'я 49,2% · Залишилось здоров'я 54,6% |
Krao Mutant | 52,5 тис. | 3,2% | 62,5% | Вбито 2 |
Krao Magnetic Field | 7 887 | 0,5% | 66,7% | Вбито на 0:39 |
DPS за 5 сПік 31,2 тис. · середнє 12 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:29 | Enhanced HarconБій 0:33 | Ultimate BerkБій 1:15 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SindyIsraphel | 38 047 | 47 064 | 24 936 | 20 936 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NakajimaZikel | 40 521 | 46 001 | 22 895 | 20 311 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| GreyAriel | 31 411 | 28 797 | 23 547 | 16 289 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| mimiiiMaouYustiel | 13 618 | 13 530 | 11 256 | 7 566 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| zAquaYustiel | 16 196 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 935 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SindyIsraphel | – | 68 866 | 1 173 | 18 917 | 53 300 | 0 | 5 |
| NakajimaZikel | – | 76 760 | 1 541 | 4 112 | 124 561 | 1 | 2 |
| GreyAriel | – | 82 528 | 1 637 | 78 519 | 101 008 | 1 | 1 |
| mimiiiMaouYustiel | – | 60 430 | 1 208 | 525 | 9 733 | 0 | 2 |
| zAquaYustiel | – | 72 572 | 1 429 | 11 332 | 36 705 | 0 | 5 |