Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:54
- 5 гравців
- 25 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 42,9 тис. · 27,5% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 7:04
44,7 тис.DPSШкода 19,08 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
35,9 тис.Середній DPS
42,4 тис.DPS лічильника
19,19 млнШкода
68HPS
36,7 тис.Лікування
68,8%Надлишкове лікування
158 тис.Отримана шкода
1Смерті
4 548Удари
47,3%Critical Hit
7:12Активний час
7:33Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit47,2%
Втрачений час4,5%
Back Attack Hits38,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits21,4%
Parryнемає
Double Hits8,2%
Найбільше шкоди під ефектом
99,3%Precision
93,4%Light of Protection
92,6%Gale
Ключові навички47,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 62%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4,41 млн | 23,1% | 48,6% | 1 700 | щонайменше 673 | 2 593 | |
| 3,07 млн | 16,1% | 51,2% | 43 | щонайменше 37 | 71,4 тис. | |
| 1,63 млн | 8,5% | 45% | 129 | щонайменше 90 | 11,9 тис. | |
| 1,44 млн | 7,5% | 44,4% | 295 | щонайменше 247 | 4 564 | |
| 1,31 млн | 6,9% | 45,6% | 68 | щонайменше 51 | 19,3 тис. | |
| 1,24 млн | 6,5% | 50,9% | 234 | щонайменше 196 | 5 286 | |
| 917 тис. | 4,8% | 36,1% | 36 | щонайменше 25 | 25,5 тис. | |
| 740 тис. | 3,9% | 47,5% | 181 | щонайменше 151 | 4 088 | |
| 660 тис. | 3,5% | 37,5% | 48 | щонайменше 42 | 13,8 тис. | |
| 655 тис. | 3,4% | 39,6% | 240 | щонайменше 221 | 2 727 | |
| 588 тис. | 3,1% | 45,8% | 550 | щонайменше 154 | 1 069 | |
| 542 тис. | 2,8% | 45,3% | 192 | щонайменше 160 | 2 823 | |
| 475 тис. | 2,5% | 45,9% | 294 | щонайменше 246 | 1 615 | |
| 455 тис. | 2,4% | 57,8% | 45 | щонайменше 35 | 10,1 тис. | |
| 420 тис. | 2,2% | 50% | 206 | щонайменше 179 | 2 041 | |
| 342 тис. | 1,8% | 51% | 245 | щонайменше 205 | 1 397 | |
| 191 тис. | 1% | 42,9% | 14 | щонайменше 12 | 13,6 тис. |
Parry немає · Multi-Hit 1 828. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 7,50 млн | 39,3% | 41,2% | Вбито на 3:44 | |
| 5,35 млн | 28% | 51,8% | Вбито на 2:05 | |
| 4,59 млн | 24,1% | 52,1% | Вбито на 1:29 | |
| 545 тис. | 2,9% | 47,1% | Вбито 6 | |
| 525 тис. | 2,8% | 48,5% | Вбито 5 | |
| 446 тис. | 2,3% | 57,1% | Вбито 9 | |
| 121 тис. | 0,6% | 63% | Кінець не видно |
DPS за 5 сПік 134 тис. · середнє 44,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:29 | Enhanced HarconБій 1:50 | Ultimate BerkБій 3:45 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| LanayaaNezekan | 56 136 | 57 875 | 33 742 | 35 924 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TimortEreshkigal | 47 538 | 42 072 | 23 190 | 26 930 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ChrifouaTiamat | 45 855 | 47 220 | 17 636 | 25 066 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NelumboEreshkigal | 27 679 | 18 614 | 14 334 | 15 338 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CammelloTriniel | 47 479 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 101 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LanayaaNezekan | – | 163 125 | 2 693 | 36 692 | 158 455 | 1 | 3 |
| TimortEreshkigal | – | 136 934 | 2 771 | 273 962 | 622 768 | 1 | 5 |
| ChrifouaTiamat | – | 163 312 | 2 761 | 15 273 | 324 305 | 6 | 10 |
| NelumboEreshkigal | – | 130 912 | 2 667 | 672 492 | 296 334 | 3 | 5 |
| CammelloTriniel | – | 155 567 | 2 840 | 138 202 | 817 190 | 3 | 2 |