Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:37
- 5 гравців
- 17 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10,5 тис. · 14,4% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 7:48
10,6 тис.DPSШкода 4,99 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 640Середній DPS
10,5 тис.DPS лічильника
4,99 млнШкода
2 262HPS
1,31 млнЛікування
44,6%Надлишкове лікування
4 944Щити
388 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 560Удари
28,8%Critical Hit
11,2%Частка призваних істот
7:48Активний час
7:55Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit28,8%
Втрачений час1,6%
Back Attack Hits64,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits11,3%
Parry0
Double Hits6,9%
Найбільше шкоди під ефектом
87,7%Light of Protection
83,3%Light of Regeneration
71,9%Bleed
Ключові навички47,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 26,5% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,22 млн | 24,4% | 15% | 301 | 135 | 4 040 | |
| 580 тис. | 11,6% | 8,8% | 159 | 138 | 3 646 | |
| 557 тис. | 11,2% | 14% | 179 | 179 | 3 110 | |
| 481 тис. | 9,6% | 97,1% | 273 | 130 | 1 760 | |
| 446 тис. | 8,9% | 20% | 10 | 10 | 44,6 тис. | |
| 377 тис. | 7,5% | 4,4% | 45 | 43 | 8 376 | |
| 365 тис. | 7,3% | 19,5% | 266 | 266 | 1 374 | |
| 333 тис. | 6,7% | 8,7% | 46 | 42 | 3 677 | |
| 198 тис. | 4% | 17,2% | 29 | 29 | 6 815 | |
| 186 тис. | 3,7% | 0% | 17 | 17 | 4 516 | |
| 140 тис. | 2,8% | 8,2% | 98 | 98 | 1 426 | |
| 103 тис. | 2,1% | 8,8% | 68 | 68 | 1 520 | |
| 10 тис. | 0,2% | 30,4% | 69 | 69 | 145 |
Parry 0 · Multi-Hit 531
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 2,03 млн | 40,6% | 31,9% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 1,20 млн | 24% | 24,2% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 1,16 млн | 23,2% | 25,9% | Вбито 1 |
| Silver Blade Rotan | 20,2 тис. | 0,4% | 20% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 587 тис. | 11,8% | 32,7% | Вбито 11 |
DPS за 5 сПік 25,4 тис. · середнє 10,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:40 | Black Smoke MuruteБій 2:03 | Kromede's DesireБій 4:05 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CriesBaba | 21 132 | 25 858 | 18 120 | 16 899 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SchkiperLumiel | 21 415 | 20 424 | 12 768 | 13 515 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MesalinkaKromede | 13 882 | 12 691 | 8 267 | 8 640 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ArchenemyKromede | 11 846 | 11 361 | 9 739 | 8 626 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CenzyraKromede | 21 264 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 511 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CriesBaba | – | 127 058 | 2 623 | 141 594 | 552 452 | 2 | 9 |
| SchkiperLumiel | – | 91 026 | 2 118 | 85 671 | 415 121 | 5 | 9 |
| MesalinkaKromede | – | 120 249 | 2 236 | 1 307 189 | 387 996 | 1 | 6 |
| ArchenemyKromede | – | 98 902 | 2 165 | 75 357 | 361 825 | 6 | 6 |
| CenzyraKromede | – | 117 368 | 2 197 | 102 891 | 347 674 | 2 | 3 |