Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:37
- 5 гравців
- 17 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 20,5 тис. · 28,1% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 7:43
20,8 тис.DPSШкода 9,76 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,9 тис.Середній DPS
20,5 тис.DPS лічильника
9,76 млнШкода
245HPS
142 тис.Лікування
22,5%Надлишкове лікування
552 тис.Отримана шкода
2Смерті
2 874Удари
48,9%Critical Hit
0,2%Частка призваних істот
7:43Активний час
7:55Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit48,9%
Втрачений час2,5%
Back Attack Hits36,6%
Частка влучань98,3%
Perfect Hits22,2%
Parry49
Double Hits8%
Найбільше шкоди під ефектом
99,7%Speed Scroll
99,6%Light of Protection
99,3%Courage Scroll
Ключові навички40,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 60,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,45 млн | 14,8% | 48% | 171 | щонайменше 78 | 7 983 | |
| 1,36 млн | 14% | 51,6% | 773 | щонайменше 416 | 1 764 | |
| 1,15 млн | 11,8% | 39,5% | 38 | щонайменше 18 | 30,3 тис. | |
| 931 тис. | 9,5% | 48,4% | 215 | щонайменше 214 | 4 021 | |
| 762 тис. | 7,8% | 55,3% | 188 | щонайменше 185 | 4 054 | |
| 685 тис. | 7% | 53,3% | 15 | щонайменше 8 | 45,7 тис. | |
| 528 тис. | 5,4% | 43,4% | 228 | щонайменше 223 | 2 317 | |
| 385 тис. | 3,9% | 45,8% | 24 | щонайменше 21 | 16,1 тис. | |
| 373 тис. | 3,8% | 47,4% | 268 | щонайменше 264 | 1 391 | |
| 369 тис. | 3,8% | 47,2% | 218 | щонайменше 215 | 1 691 | |
| 296 тис. | 3% | 50% | 26 | щонайменше 25 | 11,4 тис. | |
| 233 тис. | 2,4% | 45,2% | 84 | щонайменше 83 | 2 775 | |
| 228 тис. | 2,3% | 53,9% | 193 | щонайменше 191 | 1 184 | |
| 215 тис. | 2,2% | 18,5% | 27 | щонайменше 27 | 7 947 | |
| 209 тис. | 2,1% | 45% | 20 | щонайменше 20 | 10,4 тис. | |
| 209 тис. | 2,1% | 46,7% | 261 | щонайменше 101 | 799 | |
| 195 тис. | 2% | 51,1% | 92 | щонайменше 90 | 2 124 | |
| 166 тис. | 1,7% | 46,7% | 30 | щонайменше 29 | 5 527 | |
| 18,3 тис. | 0,2% | 33,3% | 3 | щонайменше 3 | 6 109 |
Parry 49 · Multi-Hit 757 Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 4,45 млн | 45,5% | 50% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 2,78 млн | 28,5% | 50,4% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 2,03 млн | 20,7% | 45,5% | Вбито 1 |
| Silver Blade Rotan | 249 тис. | 2,5% | 39% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 263 тис. | 2,7% | 55,7% | Вбито 8 |
DPS за 5 сПік 71,6 тис. · середнє 20,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:40 | Black Smoke MuruteБій 2:03 | Kromede's DesireБій 4:05 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CriesBaba | 21 132 | 25 858 | 18 120 | 16 899 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SchkiperLumiel | 21 415 | 20 424 | 12 768 | 13 515 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MesalinkaKromede | 13 882 | 12 691 | 8 267 | 8 640 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ArchenemyKromede | 11 846 | 11 361 | 9 739 | 8 626 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CenzyraKromede | 21 264 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 511 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CriesBaba | – | 127 058 | 2 623 | 141 594 | 552 452 | 2 | 9 |
| SchkiperLumiel | – | 91 026 | 2 118 | 85 671 | 415 121 | 5 | 9 |
| MesalinkaKromede | – | 120 249 | 2 236 | 1 307 189 | 387 996 | 1 | 6 |
| ArchenemyKromede | – | 98 902 | 2 165 | 75 357 | 361 825 | 6 | 6 |
| CenzyraKromede | – | 117 368 | 2 197 | 102 891 | 347 674 | 2 | 3 |