Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:03
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,2 тис. · 17,8% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 3:01
14,3 тис.DPSШкода 2,69 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11,1 тис.Середній DPS
13,2 тис.DPS лічильника
2,69 млнШкода
89HPS
21,7 тис.Лікування
75,6%Надлишкове лікування
19,2 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 033Удари
29,5%Critical Hit
37,3%Частка призваних істот
3:01Активний час
3:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit29,5%
Втрачений час11%
Back Attack Hits57,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,4%
Parryнемає
Double Hits5,8%
Найбільше шкоди під ефектом
67,6%Spirit's Descent
66,7%Element Unification
59,6%Sprint Mantra
Ключові навички40,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 40%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 518 тис. | 19,2% | 23,7% | 177 | 169 | 2 929 | |
| 339 тис. | 12,6% | 29,2% | 24 | 21 | 14,1 тис. | |
| 222 тис. | 8,3% | 25,8% | 89 | 72 | 2 500 | |
| 219 тис. | 8,1% | 41,5% | 65 | 35 | 3 369 | |
| 161 тис. | 6% | 28,6% | 21 | 21 | 7 690 | |
| 160 тис. | 5,9% | 29,6% | 27 | 27 | 5 932 | |
| 122 тис. | 4,5% | 50% | 18 | 18 | 3 137 | |
| 116 тис. | 4,3% | 40,9% | 44 | 24 | 2 633 | |
| 109 тис. | 4% | 31,1% | 61 | 61 | 1 787 | |
| 98 тис. | 3,6% | 27,8% | 18 | 16 | 5 442 | |
| 92,8 тис. | 3,4% | 30,6% | 62 | 62 | 1 497 | |
| 89,2 тис. | 3,3% | 26,9% | 52 | 52 | 1 715 | |
| 80,5 тис. | 3% | 25,4% | 114 | 114 | 706 | |
| 67,3 тис. | 2,5% | 34,1% | 85 | 85 | 792 | |
| 65,6 тис. | 2,4% | 19,4% | 31 | 31 | 2 117 | |
| 59,7 тис. | 2,2% | 33,3% | 24 | 24 | 2 489 | |
| 51,4 тис. | 1,9% | 41,2% | 17 | 17 | 3 026 | |
| 46,8 тис. | 1,7% | 13,8% | 29 | 29 | 1 615 | |
| 38,4 тис. | 1,4% | 29,5% | 44 | 44 | 873 | |
| 31,2 тис. | 1,2% | 34,5% | 29 | 24 | 1 075 | |
| 6 309 | 0,2% | 100% | 2 | 1 | 3 155 |
Parry немає · Multi-Hit 231. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,23 млн | 45,6% | 28,7% | Вбито на 1:46 | |
| 644 тис. | 23,9% | 26,9% | Вбито на 0:48 | |
| 633 тис. | 23,5% | 32,8% | Вбито на 0:48 | |
Krao Seal Guardian | 73,7 тис. | 2,7% | 25% | Вбито на 0:04 |
Krao Mutant | 71,7 тис. | 2,7% | 42,1% | Вбито 2 |
Enhanced Krao Test Subject | 42,6 тис. | 1,6% | 46,2% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 39 тис. · середнє 14,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:49 | Enhanced HarconБій 0:48 | Ultimate BerkБій 1:32 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| nanachitoseYustiel | 24 928 | 22 724 | 18 299 | 16 453 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| キャットLumiel | 21 368 | 15 672 | 16 272 | 13 571 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| mimiiMaouYustiel | 20 595 | 9 138 | 14 910 | 11 607 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| luckyaaNemon | 15 345 | 13 287 | 14 170 | 11 089 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MachikoNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 222 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| nanachitoseYustiel | – | 68 553 | 1 334 | 32 323 | 140 316 | 1 | 5 |
| キャットLumiel | – | 78 884 | 1 389 | 7 160 | 27 442 | 0 | 0 |
| mimiiMaouYustiel | – | 70 126 | 1 417 | 24 027 | 39 942 | 0 | 3 |
| luckyaaNemon | – | 66 208 | 1 348 | 21 653 | 19 151 | 0 | 3 |
| MachikoNezekan | – | 86 248 | 1 668 | 63 645 | 12 811 | 0 | 2 |