Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:03
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,9 тис. · 18,7% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:01
14,9 тис.DPSШкода 2,82 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
11,6 тис.Середній DPS
13,9 тис.DPS лічильника
2,82 млнШкода
98HPS
24 тис.Лікування
61,3%Надлишкове лікування
39,9 тис.Отримана шкода
0Смерті
986Удари
49%Critical Hit
41,5%Частка призваних істот
3:01Активний час
3:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit49%
Втрачений час11%
Back Attack Hits47,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits7,7%
Parryнемає
Double Hits7,6%
Найбільше шкоди під ефектом
63%Spirit's Descent
60,2%Element Unification
60,1%Bleed
Ключові навички38,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 53,9% · Theostone: частка шкоди 1,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 375 тис. | 13,3% | 43,8% | 32 | 30 | 11,7 тис. | |
| 374 тис. | 13,3% | 51,7% | 60 | 37 | 6 231 | |
| 341 тис. | 12,1% | 52,1% | 96 | 90 | 3 557 | |
| 195 тис. | 6,9% | 49,2% | 65 | 51 | 3 003 | |
| 165 тис. | 5,8% | 60,3% | 78 | 78 | 2 111 | |
| 154 тис. | 5,5% | 45% | 20 | 17 | 3 435 | |
| 154 тис. | 5,4% | 37% | 27 | 27 | 5 692 | |
| 135 тис. | 4,8% | 43,4% | 129 | 123 | 1 046 | |
| 129 тис. | 4,6% | 42,9% | 14 | 14 | 9 225 | |
| 106 тис. | 3,8% | 38,2% | 55 | 55 | 1 924 | |
| 91,6 тис. | 3,2% | 25% | 16 | 16 | 5 723 | |
| 88,5 тис. | 3,1% | 37,1% | 35 | 15 | 2 527 | |
| 72 тис. | 2,6% | 50,9% | 110 | 110 | 655 | |
| 64,9 тис. | 2,3% | 57,1% | 28 | 28 | 2 318 | |
| 50,2 тис. | 1,8% | 60% | 5 | 5 | 10 тис. | |
| 46,2 тис. | 1,6% | 35,7% | 14 | 6 | 3 303 | |
| 43,9 тис. | 1,6% | 93,2% | 44 | 22 | 997 | |
| 42 тис. | 1,5% | 47,1% | 70 | 70 | 600 | |
| 35,4 тис. | 1,3% | 25% | 16 | 16 | 2 215 | |
| 32,3 тис. | 1,1% | 54,5% | 11 | 11 | 2 939 | |
| 32,3 тис. | 1,1% | 25% | 4 | 4 | 2 960 | |
| 28 тис. | 1% | 45,5% | 33 | 33 | 848 | |
| 27,2 тис. | 1% | 50% | 4 | 4 | 6 807 | |
| 26,9 тис. | 1% | 38,9% | 18 | 18 | 1 493 | |
| 11,1 тис. | 0,4% | 50% | 2 | 2 | 5 563 |
Parry немає · Multi-Hit 236. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,34 млн | 47,5% | 48,8% | Вбито на 1:46 | |
| 908 тис. | 32,2% | 45,3% | Вбито на 0:48 | |
| 428 тис. | 15,2% | 53,9% | Вбито на 0:48 | |
Krao Mutant | 58,4 тис. | 2,1% | 50% | Вбито 2 |
Enhanced Krao Test Subject | 53,9 тис. | 1,9% | 56,3% | Вбито 2 |
Krao Magic Test Subject | 33,4 тис. | 1,2% | 62,5% | Кінець не видно 2 |
DPS за 5 сПік 37,1 тис. · середнє 14,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:49 | Enhanced HarconБій 0:48 | Ultimate BerkБій 1:32 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| nanachitoseYustiel | 24 928 | 22 724 | 18 299 | 16 453 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| キャットLumiel | 21 368 | 15 672 | 16 272 | 13 571 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| mimiiMaouYustiel | 20 595 | 9 138 | 14 910 | 11 607 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| luckyaaNemon | 15 345 | 13 287 | 14 170 | 11 089 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MachikoNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 222 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| nanachitoseYustiel | – | 68 553 | 1 334 | 32 323 | 140 316 | 1 | 5 |
| キャットLumiel | – | 78 884 | 1 389 | 7 160 | 27 442 | 0 | 0 |
| mimiiMaouYustiel | – | 70 126 | 1 417 | 24 027 | 39 942 | 0 | 3 |
| luckyaaNemon | – | 66 208 | 1 348 | 21 653 | 19 151 | 0 | 3 |
| MachikoNezekan | – | 86 248 | 1 668 | 63 645 | 12 811 | 0 | 2 |